Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да ,както си показал.
Цитирай
Аксесоари

    Здравейте!
 Актуализирах съгласно указанията на колегата до 382 и не виждам 391, някъкви идеи
Цитирай

Аз го имам. Изтрий си програмата и пак я сложи.

   
Цитирай

    Пак е същото, ако сваля 392 и я поставя ръчно като 350 дали ще се получи
Цитирай

Да, пробвай да дложиш full ota 392, но версията от 2018/01/18, ако си с двусимка, ако си с едносимов сложи другата.
Сложи я по същия начин, както съм описал за 391.
Цитирай

    Проблема е Firmware Finder в настройките трябва всичко да е изключено, при мен бяха включени след изключването всичко се получи както го е описал колегата ХАn4ЕТО на който благодаря за съдействието. Storstark Storstark Storstark  , вече съм с В392.

    Много е добре батерията с В392.
Цитирай

Да питам и аз - за 392, от дата 2018/01/18 има ъпдейт, който е 222MB и такъв който е 1.81GB - та, кой от двата?
Цитирай

Ако си с 391 слагаш този от 222мб.
Цитирай

Благодаря! Smile

Ъпдейтнах. На 391 батерията максимум е карала 4 дни и половина. Сега на 392 очаквам да издържи поне 6... Wink
Цитирай

Хах 6 дена. При мен няма как да стане освен ако не го ползвам за часовник само.
Днес съм от 6 на батерия, а от 8 на 4G с постоянно включени мобилни данни и втора сим.
Имам 3,5 часа екран и 2,5 часа разговори и съм на 24%. С постоянно включен блутут и гривна и хендсфри към него.
Цитирай

Колега,телефона ще издържи 6 дена ако е само в музея.
Цитирай

Любопитно ми е Android OS каква консумация на батерия има при вас. Но не като процент, а като милиампери, които е изразходило. При мен за 12 часа на мобилен интернет е в диапазона 250-300, а при Р9 лайт е около 200.

   
Цитирай

При мен нещата изглеждат така:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Мерси ама ти си изхабил само 9%, като паднеш на 50% направи пак ако можеш.
Цитирай

    Един ден и 16 часа
Цитирай

(2018-02-15, 23:35:24)bvel написа:  Един ден и 16 часа

Мерси, ама си снимал Android system, а аз исках Android OS  

   
Цитирай

   
Цитирай

   
Цитирай

Мерси, но повече исках да видя колко батерия е изразходило, а не колко %. Като кликнете на Система и най-долу пише тези проценти, които виждате, на колко милиампер часа отговарят.
Питам ви, защото, както казах, при мен на 50% е около 300, а на един Р9 лайт е винаги около 200.
Та се чудя дали само при мен е така или нещо го фържи буден този процес.

   

Понеже имам под ръка и Р9 лайт, с инсталирани едни и същи програми и настройки, ето как е при него.


   
Цитирай

   
Цитирай

Днес като съм само на WiFi, телефонът е решил да ме изумява.

          

Не знам този процес Android OS от какво му зависи консумацията и защо като съм само на 4G с мобилен и така скача? Може и като съм на 2 сим карти и още повече да дърпа иначе нямам друго обяснение.
Цитирай

(2018-02-15, 22:14:01)XAn4ETO написа:  Мерси ама ти си изхабил само 9%, като паднеш на 50% направи пак ако можеш.

Ето колега, под 50% - резултата е сходен на обявените от теб стойности.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Мерси много на всички, които писаха. Странна работа е защо така се държи този процес. Един път висока консумация, един път ниска. Ето сега съм на 19% и е на 210 mah. В повечето случаи, когато цял ден съм на мобилен и на около 50% е около 300 mah.
При Р9 лайт винаги е сходен резултата, тоест всеки път консумира еднакво, а не един път много, а друг път малко. Явно има какво да оптимизират за нашия модел.
Цитирай

Малко да събудим нашата тема с новия ъпдейт 393, който от днес е наличен във Firmware Finder.
Тези с двусимката слагат този, който е най-горе, версията от 5ти март.

   

Слохих го преди 10мин и ще споделя дали има някаква разлика спрямо страхотния за мен 392.
Цитирай

Здравейте, от два дни съм с 393 не намирам някаква разлика, освен батерията ми се струва, че още една идея по бавно се изтощава.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)