Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2018-11-13, 14:25:49)aco2727 написа:  Здравейте.Знае ли някой колко струва смяната на дисплея.Днеска го опуснах и направо се нацепи целия.Всичко си работи но стъклото е натрошено цялото.Телефонът е взет от Виваком.Там ли да го нося или да търся сервиз?

В официалния сервиз на Хуавей на Леге ми оферираха за Хонор 8 120 лв за дисплей. Предполагам няма да е по-различна цената.
Цитирай
Аксесоари

Благодаря за отговорите.
Цитирай

На моята Нова ми взеха 80 кинта в "квартално" сервизче за смяна на дисплей, но ми се струва по-тъмен от оригиналния. Ако във фирмен сервиз не ти искат безумна сума по-добре го смени при тях.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Говорих с сервиза на Леге и ми казаха 155 лв.
Цитирай

При положение, че за 200-250лв ще вземеш телефон с подобни или по-добри характеристики не знам дали има смисъл от оригинален екран.
Може да се пробваш да си поръчаш направо от китайците и да си го смениш сам. Клипчета как става има доста. Финансово това ти е най-изгодният вариант.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И на мен ми са виждат тези пари много.Ще питам в друг сервиз да видякакво ще кажат
Цитирай

(2018-11-13, 19:22:57)aco2727 написа:  Говорих с сервиза на Леге и ми казаха 155 лв.

Горе долу за още толкова се мятай на едно redmi note 5
Цитирай

Този ще се прави защото е обещан на детето.А аз както писах в преден пост съм хвърлил око на Нокиа 8.Мисля че избора ми е добър, но има още 1-2 месеца.До тогава ще видим какъв акъл ще ми дойде.
Цитирай

(2018-11-13, 20:03:10)aco2727 написа:  И на мен ми са виждат тези пари много.Ще питам в друг сервиз да видякакво ще кажат
В друг сервиз ще ти кажат 60-70лв дисплей и 20 кинта за смяна. Но определено след това не е същия телефон.
При мен се получи така......счупих екрана на Нова-та, смених го за 80лв и като си го взех и видях резултата, поръчах Redmi Note 5 4/64GB от Али-то за 300 кинта, но платих още 50 за доставка с DHL, че не ми се занимаваше с митници.
Като цяло RN5 ми върши същата работа като новата, но е с по-хубава батерия и е на половин цена. Недостатък му е размера


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С кой фърмуер  сте?
Аз стоя на  b330 и от доста време нищо не съм получавал


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз сън с b566, Без Firmware Finder няма да минеш нагоре. Виж поста:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1447267
на колегата XAn4ETO.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
[-] 1 потребител изказва благодарност на evvel за това мнение:
  • lost in
Цитирай

Много благодаряSmile
Намира ми b369 тя как е?
Ако ми намериш линк да изтегля твоята версия ще съм ти благодарен .Знам как ръчно да го сложа
Искам и двете да пробвам .

P.s.пробвах да го сложа с програмата
Направих папка dlload в. SD картата и там сложих архива
Нито с кода разпознава че има файл нито с вградения инструмент
Нещо явно не правя както трябва


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Всичко точно ли го изпълняваш - точно стъпка по стъпка? След това ъпдейтите ще ти идват по OTA.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

Ами уж всичко правя стъпка по стъпка.
Почвам да тегля ,но не го намира като ота обновление.
Пак ще пробвам
P.s.Всичко правя както трябва
Но като отида в system update и не показва че има актуализация.....и до там
Пробвах с няколко фърмуера ,малко по назад в листата,но пак същата работа.
Явно ще си стоя с b330 не че ми е правил проблем,но исках да кача по нагоре..
Благодаря ти за отделеното време Smile
Цитирай

Как да оптимизирам мобилните данни, така че да не свършват за седмица (без сърф) - 2000МБ (вива)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/google-b...-na-huawei

Изтекла е информация за нов модел Nova 5T, който уж ще е с компактен размер на екрана от 5,5 инча и малки рамки, 8гб рам и 128/256 гб вътрешна памет. Ако това е истина ще е следващият ми телефон. Дано!

Не знам дали беше за тук тая информация, но видях Nova и я изпрасках. Smile)
Цитирай

стареца има проблем с домашния wi fi, но не и с мобилния?
Има ли начин да се заключи и т.н. екрана без да се позлва бутона, понеже едвам работи?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Сложи си уиджет за заключване,щипваш с два пръста на екрана и си го слагаш.

Huawei P30
Цитирай

(2023-01-21, 19:13:12)DoryanY написа:  Сложи си уиджет за заключване,щипваш с два пръста на екрана и си го слагаш.

Излизат няколко под-екрана... и как да организираш форматирането и дали да е тип кутия или слайдове при прелистване на екраните...
 това става и като задържа един пръст на отключен екран.
идеята е да се събужда с жест а не хард. бутон.  Rolleyes
Друг проблем - пълната памет, чистих с фабричния чистач - 19МБ махна... а снимките скоро ги качих на лаптопа...

[Изображение: NOva-pr.jpg]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2023-05-21, 17:39:08)hakama написа:  Излизат няколко под-екрана... и как да организираш форматирането и дали да е тип кутия или слайдове при прелистване на екраните...
 това става и като задържа един пръст на отключен екран.
идеята е да се събужда с жест а не хард. бутон.  Rolleyes
Друг проблем - пълната памет, чистих с фабричния чистач - 19МБ махна... а снимките скоро ги качих на лаптопа...
1-В настройки начален екран и тапети-избираш чекмедже

2-Събуждане на екрана с 2 почуквания или повдигане на екрана,като за лицево отключване.Настройки-пишеш в търсачката Събуждане на екрана.
3 Приложетията заемат много памет 17.95 GB трябва нещо да се деинсталира телефона е с 32 GB.
В чистача на Не желани файлове маркираш върху него,да излезат файловете,после на стрелката за да видиш какво е за маркиране.
На този телефон защото е стар модел уиджити излизат и с един пръст,на новите EMUI 11 на горе става само със събиране на двата спръста(щипване).

Пс.Това е за П30 при Вашия телефон някой неща може и да ги няма,или да са различни.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)