Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wi-fi
#1

От днес сутринта ми направи следния проблем , като изкюча Wi-fi и след малко започва сам да се включва и изключва през около 1 секунда .След изключване на телефона се оправя до следващото ползване на Wi-fi .
Предполагам с фабричните настройки щесе оправи , но ми е интересно да разбера какво причинява проблема .
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.google.bg/search?client=ms-an..._NtGSprTyU
Цитирай
#3

Благодаря за отговора ,но не намерих нищо общо с това ,което е при мен ,явно моя проблем е уникален ?
Цитирай
#4

Направи ресет и после ще видим.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Довечера ще се занимавам с него , че ще трябва да архивирам доста Smile

След ресет всичко е наред.
С изключение на нещата , които забравих да си спася ?
Цитирай
#6

И аз имам същия опрем. Почна да го прави онзи ден. Форматирах и реинсталирах Андроида през Kies и днес пак почна да го прави. Някакви идеи. Буквално като изключа WiFi и през 1 секунда се включва и изключва. За да го спра изчаквам да се изключи и му вадя батерията. След това до следващото включване на WiFi няма проблем. Преди 3-4 дена имаше ъпдейт ...

Samsung Galaxy S II -> S III -> S IV -> S V
Цитирай
#7

Две неща са. Или ъпдейта ти го прецаква и трябва ресет след него или гугъл ти пази паролите и след като ти ги възстанови се разваля. Пробвай след ресет като ново устройство да го стартираш и не позволявай на гугъл да ти възстанови нищо друго освен контактите.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Ок така ще пробвам

Samsung Galaxy S II -> S III -> S IV -> S V
Цитирай
#9

Аз си възстанових всичко със Смарт суич с изключение на настройките за Wi-Fi и за сега проблема изчезна , но се появи друг "В момента изтеглянето е невъзможно " .
Не мисля ,че проблема с постоянното включване на Wi-Fi е от ъпдейта ,защото при мен дойде преди повече от две седмици
Цитирай
#10

Знащи след реинстал и запазване Само на контактите за сега е ок, вече 4-5 дена.

Samsung Galaxy S II -> S III -> S IV -> S V
Цитирай
#11

Колеги, чак почна да го прави тоя проблем с WiFi - идеи ?

Samsung Galaxy S II -> S III -> S IV -> S V
Цитирай
#12

На кой канал е рутъра сложи го на 6, 9, 11, 12 или 13-и най-свободния от изброените. Също провери кои канали ползват околните рутъри около теб. Можеш да провериш каналите с това безплатно приложение от маркета >> https://play.google.com/store/apps/detai...i.analyzer

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)