Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei представи Huawei P10 и P10+ 26.02
#1

Здравейте,появи се новина за бъдещия модел на Huawei P'10.Според шеф в компанията P'10 ще бъде представен през второто тримесичие на 2017 година.Ето и част от харектеристиките на модела,ще има Kirin 960 чип сет с осемядрен 2.3 процесор и  GPU Mali G71.Дисплей 5.5 инча с резолюция на екрана 1440 на 2560.Очаква се да се появяват две версии на модела,едната ще е с 4 GB рам и 64 гб вградена памет,а другата ще е  6 gb рам и 128 вградена памет.Също така модела ще бъде с две камери на гърба на апарата и една селфи камера.Huawei се развиват много добре в последните години.Създават много стилни,красиви и качествени устроиства.Ще е много интересено да се види бъдещия модел на компанията  P'10.Очаквам да е един много добър смартфон.Ето линк към новината публикувана на сайта Phonearena
http://www.phonearena.com/news/Huawei-P1...17_id87864

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: 8dbe63da89da06fe80a68d969b65d840.jpg]


Това според слуховете би трябвало да е предния панел на P10.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#3

Това ми мяза на Шаоми или Мейзу.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

Интересно, защо решиха да следват "Samsung" визия на някой от новите си модели. Изгубят ли идентичност, ще станат един от многото безлични устройства с Андроид. Жалко ...

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

http://www.theandroidsoul.com/wp-content...0-plus.jpg
Цитирай
#6

Дизайна си им е добър. Онова бялото горе, не струва. Ще е самоубийствена грешка, ако копнат Сеймшит.

Това от линка на Сев, е друга бира....
Цитирай
#7

И аз гледах някъде такава картинка и не ми хареса въобще, дано да не изглежда така. @mufc Сеймшит са N1 нали знаеш  Cool .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Знам Хазарт, знам.
Нямам нищо лично срещу хората, които ползват Самсунг, но не харесвам бранда. И все тая като е номер едно. Cool Big Grin

А линията заложена от миналата година с P*, Mata 8, Mate S, е много добра, и не вярвам да завият рязко от Хуавей и да си прецакат растящите продажби.
Цитирай
#9

Здравейте,колегата Mufc е прав,и на мен не ми се вярва да променят дизайна на смартфона.Като се има напредвид колко красиви и стилни смартфони са Huawei P'9 и P'9 lite,Mate серията мисля че компанията ще продължи да прави смартфони с този дизайн.Очаквам Huawei P'10 освен да има много добър хардуер,да е и с много стилен дизайн.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#10

http://playfuldroid.com/wp-content/uploa...68x741.jpg
Цитирай
#11

(2016-11-23, 21:07:50)Sev написа:  http://playfuldroid.com/wp-content/uploa...68x741.jpg
Вероятно това ще е премиум версията...Едва ли обаче ще е единствена,ако съдим по другата половина на снимката,която playfuldroid не са публикували:

[Изображение: a66b7b2d7038f3553b03c812f68eb9cb.jpg]

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

[Изображение: gsmarena_001.jpg]

Отпред няма идентичност.

Sent с моя пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай
#13

Мен ми харесва, като гледам тоя бутон в центъра най-вероятно телефона ще е с хардуерни бутони, което е супер. Дисплея е с доволно тънки рамки и правилно отношение 16:9 , без никакви заобляния и измишльотини.
Цитирай
#14

Аз пък като гледам....все едно си гледам моя телефон. 1:1
Даже бих ги объркал.
Цитирай
#15

P9 без FP в гръб, но не очаквах такова прекопиране на фейса на 1+3

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#16

Телефона ми харесва, сигурно и характеристиките ще са му добри, но спрямо Samsung Galaxy S8 и LG G6, като дизайн, този е нищо особено.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Отпред не е нищо особено, но отзад си е с характерния за марката стилен и красив дизайн. Ще има и P10 Plus с извит дисплей (за да зарибят и феновете на Samsung Wink )
Цитирай
#18

https://youtu.be/nmyVH15r1lA
След 40 мин (15:00 ч.) започва представянето на P10

EDIT: Линка не работи ,но пък има алтернативен във фейсбук , facebook.com/huaweimobile/videos/vb.125524087493943/1339772336069106/?type=3&theater

Note 10+
Цитирай
#19

Това някаква шега ли е ? Smile
Цитирай
#20

Лайфа или мнението ми, че в момента говорят за цветовете на телефона ?

Note 10+
Цитирай
#21

Жалко наистина.До момента все едно върви презентация на дамски превръзки..

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#22

Че в момента говорят за цветовете на телефона, разбира се..Тия си правят майтап..
Цитирай
#23

Источните народи, имат ифинитет към инспирейшън от природата, простотата и духовните връзки...и т.н...
Та ние не ги разбираме. Особено като заговори тежкия маркетинг...
Цитирай
#24

Добре, че новите цветове са само 2 Big Grin И на мен ми дойде в повече частта с цветовете Big Grin

2.5D дисплей, Gorilla Glass 5
P10 = 3250 mAh
P10 Plus (5.5 inch) = 3750 mAh

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#25

Абе Plus версията изглежда добре, но не ми се мисли за цените при нея.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)