Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei представи Huawei P10 и P10+ 26.02
#26

Камерата изглежда обещаващо:
20 MPX Monochrome + 12 MPX RGB, OIS, f/1.8, Laser Autofocus

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Много добре изглежда новия модел,топ харектеристики и супер камера.Интересно ми е на каква цена ще го пуснат в България

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#28

Камерата ще е убиец,а и цветовата гама е обещаваща,много добре засега.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Може да е малко offtopic, но почти нищо не разбирам от това, което говори представящия.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#30

650 евро за P10 (4/64) - 5.1" 1080p
700 евро за Р10 Плюс (4/64) - 5.5" QuadHD
800 евро за Р10 Плюс (6/128)

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#31

На плюс камерата е 1,8
Другия е с 2,2
Цитирай
#32

И малките детайли са от значение. Погледнете кутията..:


Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#33

Ха ха ха ха..
Джингитаеца, като обявяваше цената на Р10, и като каза 649 Юро, очакваше да избухе тълпата в аплодисменти и ахкания....ама пълна тишина...
Цитирай
#34

Не мога да си изкривя душата, но очаквах малко по-ниска цена от Huawei.
И двата модела са доста добре, поне за мен. Харесват ми. Плюс модела повече ми допада, но не съм сигурен дали съм склонен да дам 800 евро за 6/128 модела. Един мой познат, който е собственик на Mate 9 сподели, че конфигурацията Kirin 960 + 4 GB RAM е абсолютно достатъчна за всичко, което може да се направи с телефон.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#35

Готини са телефоните, с добри характеристики, само отпред можеша да се постараят повече, за нещо по-различно, но като са преценили така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Софтуерните бутони ще ги има ли или цялото управление ще е през централния бутон?

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#37

На клипчето се виждат софт бутоните.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#38

До колкото аз видях от рекламният клип по-горе, си ги има и 3те бутона, тъй че най-вероятно потребителя ще има избор. Лично на мен, EMUI много ми харесва като интерфейс. Преди да започна да го позлвам, предпочитах чист Андроид. Първата седмица пък му търсех само кусурите, но се оказа като го опознах, че е наистина много добре направне. И всичко може да се опрости като визия и подредба.
Цитирай
#39

(2017-02-26, 19:08:08)ShaSh написа:  Софтуерните бутони ще ги има ли или цялото управление ще е през централния бутон?

Под стъклото е поставен сензор за пръстови отпечатъци, който замества лентата с навигационни бутони с жестове – чрез единично или двукратно натискане и чрез плъзване.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#40

Въпросът по-скоро ме беше дали ще можеш да дадеш disable на софт бутоните и да управляваш само с бутона?

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#41

А някой да разбра от кога ще бъде на пазара? Някъде четох, че в България щяли да се предлагат и двата варианта от всички оператори! Това щяло да стане от 1 април! Дано не е шега само!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#42

Huawei ще започне продажбите в България на 1 април, когато P10 и P10 Plus ще са налични в магазините на всички мобилни оператори и големите търговски вериги за потребителска електроника.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#43

Относно бутоните - потребителите могат да избират какво да използват - софтуерни бутони или мултифункционалния бутон.

Малко по-различно ънбокс видео (препоръчвам да го гледате):

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#44

Хубаво видео!😀

Изпратено от моят LG-H955 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#45

А нещо за цена интересува ме главно p10 plus. Извинявам се ако вече се е писало.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

650 евро за P10 4 RAM/ 64 ROM
700 евро за Р10 Плюс 4 RAM/ 64 ROM
800 евро за Р10 Плюс 6 RAM/ 128 ROM

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#47

Определено p10 plus като човек гледащ доста батерията главно и процесора и рамта ме привлече както и с цената. Ще остане само да го разгледам от близо. Май се говори за старт на продажбите от март най-късно април.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

Ей това, извинявайте, ама цяла седмица гледам копия на A-серията на Samsung в лице, линия 2016. Не искам да влизам в спорове или нещо, ама и най-кьоравия ще забележи приликата на това с А3/А5/А7 2016, че то си е 1:1...

Също някакви Meizu и Vivo излязоха, същата работа, ама 1:1...

Добре, няма ли да се спре копирането или от iPhone, или от Galaxy? Специално Huawei се попи*ават да копират Samsung, скоро им гледах Edge модела - че това си е Note-а с извивка, ама и с бутона, всичко, махни надписа Huawei и свърши. Със ония Porsche Design също. Какво Porsche, Galaxy Design да го бяха тръгнали. Porsche Design са красивите телефони на Blackberry , например, не това копие.

Извинявам се, ама не се сдържах. P8 и P9 поне имаха някаква собствения визия, това какво е...
Цитирай
#49

А интерфейса май доста го копират от ios. Само по видеа съм гледал нямам лични наблюдения. И все пак ми хареса телефона.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Тук определено има хора, които имат крещяща нужда от очен лекар!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)