Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei представи Huawei P10 и P10+ 26.02
#76

Хайде стига с тези цени! Това са цените на високият клас устройства на този етап! Пазар! Било то Ябълки, Самсунг,Хуауей,Лг,Сони....! Ако реша, че не ми се дават такива пари, то минавам на среден клас устройство или такова на китаайска марка с добри характеристики, но с никаква официална поддръжка! Всичко останало че чесане на езици и очевадна фенщина!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-03-07, 19:10:48)maktub19 написа:  Хайде стига с тези цени! Това са цените на високият клас устройства на този етап! Пазар! Било то Ябълки, Самсунг,Хуауей,Лг,Сони....! Ако реша, че не ми се дават такива пари, то минавам на среден клас устройство или такова на китаайска марка с добри характеристики, но с никаква официална поддръжка! Всичко останало че чесане на езици и очевадна фенщина!

Факт е, че цените на най-високия клас са такива. Това не пречи да се констатира и друг факт - че са високи. Тенденцията е за все по-високи цени на флагманските телефони. Не е нужно да избухваш толкова срещу колегите, които не са доволни от това. А Huawei вече имат и позицията да налагат и по-високи цени. Изградиха си някакъв имидж на сериозен бранд и сега, вместо да подбиват, определиха малко по-висока цена от обичайното, за да ги свързват с най-премиум производителите. Въпрос на фирмена политика...
Цитирай
#78

Изобщо не избухвам! Просто всеки може да реши какво може да си позволи да си купи! И  постоянното мърморене няма с нищо да промени и според мен високите цени на флагманските модели на водещите компании! Лично за себе си реших, че вместо да сменям телефон всяка година, ще го правя на две! И пак ще имам актуално устройство от висок клас! Т

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#79

Флагманите са ясни. Но впечатление прави предполагаемата цена за Р10 лайт примерно. При положение, че в момента Р9 лайт се намира от 200 до 250 евро, разлика почти 50% за същия клас устройство .. естествено само гадаем каква ще е реално цената след като излезе. Нещо подобно важи и за Р10. И не е въпроса кой какво може да си позволи да си купи, а дали цените са оправдани. Хуауей 2 години подбиваха цените на всички и сега компонентите им взеха, че рязко поскъпнаха. Просто трябва да им го признаем, че имат ясна стратегия и бавно, но сигурно си я следват да застанат до лидерите на пазара.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#80

(2017-03-07, 13:48:16)Anastasia123 написа:  Снимки от камерата на Р10+:

Цък

ПС: Снимките от мача на Барса са прекрасни

Снимките са много добри-явно са подобрили доста камерата спрямо p9.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#81

Разликите са доста големи:
P9 = 12 MPX RGB + 12 MPX Monochrome , No OIS, f/2.2
P10+ - 12 MPX RGB + 20 MPX Monochrome (Leica 2.0), OIS, f/1.8

И доколкото разбрах е имало доста сериозна работа върху алгоритъма в различните ситуации. Например portrait mode.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#82

@mg22 би ли споделил, как две години подред са подбивали цените, като P9 стартира на абсолютно същата цена, а именно 599 евро? Дори P8 няколко месеца след премиерата си, когато аз купувах моя, на свободна продажба по техно веригите беше 1099 лв...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#83

Може и да съм в грешка, следя ги последните няколко месеца по-отблизо, цените като цяло са доста конкурентни сравнено с другите марки, още повече ако прибавим и Хонор, от там и моето заключение. Преди това честно казано не обръщах голямо внимание на Хуауей, но винаги съм имал като идея че са по-евтини. А технотата незнам дали са меродавен показател, май из европа цените са по-добри или поне падат по-бързо..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#84

(2017-03-07, 13:48:16)Anastasia123 написа:  Снимки от камерата на Р10+:

Цък

ПС: Снимките от мача на Барса са прекрасни

Снимките наистина са добри! Има "шум" на тази снимка с птицата, където е използван хибридният зуум, но е разбираемо!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#85

(2017-03-07, 21:05:49)Anastasia123 написа:  Разликите са доста големи:
P9 = 12 MPX RGB + 12 MPX Monochrome , No OIS, f/2.2
P10+ - 12 MPX RGB + 20 MPX Monochrome (Leica 2.0), OIS, f/1.8

И доколкото разбрах е имало доста сериозна работа върху алгоритъма в различните ситуации. Например portrait mode.

Да но тази разлика важи само за Р10+ а нормалния почти няма разлика, тоест ако имаш Р9 грам не си заслужава смяна, нито противоводен, нито резолюция му оправиха, нито камера е по-добра при нормалния модел! А вярно вида е субективен фактор, но на мен Р9 ми по харесва на вид, тоест само Р10+ има подобрение, но е голям и ако не го пуснат при операторите, както Р9+ нищо не направиха тази година, а да не говорим че дизайна е супер демоде за тази година и тенденциите!

Huawei P30 PRO
Цитирай
#86

Huawei P10 Plus ще го пуснат при операторите и P10 серията май е водоустойчива или се бъркам, но май не се.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

Р10+ е по-добър от Р10 защото е водоустойчив, има 2к дисплей, 4 антени, по-добри лещи на камерата и f/1.8.
Цитирай
#88

(2017-03-08, 18:38:49)Lollipop написа:  Р10+ е по-добър от Р10 защото е водоустойчив, има 2к дисплей, 4 антени, по-добри лещи на камерата и f/1.8.
А и батерията е по-голяма

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Е то като цяло P10 серията нали е водоустойчива или?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#90

Май не е.
Цитирай
#91

Днес го видях на живо и си поцъках, наистина невероятен телефон, вече реших да сменям S7 Edge.
Акцентира се на много по-добрата камера, а и интерфейса е променен изцяло.
Само трябва да реша кой от двата.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#92

https://youtu.be/QaM_OB7gNsY

Едно положително ревю на плюса.Определено доста балансиран телефон.Споменават се и инфраред и стерео спикъри.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#93

DxOmark оценява камерата на Р10 с 87 точки

Следователно или поне по моята логика Р10+ трябва да бъде около 89 точки или да се сравнява пряко с Пиксела Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#94

P10 vs. S7 (Exynos) Speed Test

Не съм сигурен дали ако и самсунга беше с андроид 7 щеше да окаже някакво влияние.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#95

Намерих преордър на P10 от румънски онлайн магазин . Цената е 3000 леи , което е 1290 лв. Доставка - март. 
https://www.quickmobile.ro/telefoane-mob...ram-157457
Не отхвърлям варианта , да е измам.

Note 10+
Цитирай
#96

https://www.vmall.eu/de/huawei-p10-64gb-...41/bundle/

Официалния сайт на Huawei за Германия.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#97

Аз също поразцъках Р10 и много ми допадна като усещане. Само дето не ми стана много ясно с бутоните каква е хватката. На екрана нямаше бутони, а освен централния бутон-сензор, отляво и от дясно също и хардуени бутони нямаше. Поне аз не успях да го накарам да реагира.

Другото което беше странно, беше камерата. По-скоро наличието на А режим (приоритет на блендата). Първоначално ме озадачи, защото привидно дори изглеждаше, че работи, но като се вгледах, се оказа, че е просто блърване, като около контурите на обектите на преден план се виждаше част от задния план не-блърнат, т.е. тая функция практически е неизползваема.

Като цяло обаче много ми допадна и ако не бях си купил S7-цата преди няколко месеца, много щях да му се замисля.
Цитирай
#98

Има опция където избираш между софт и сензорен бутон,сензорния бутон се използва с натискане и плъзгане на ляво и на дясно.

MEIZU MX4 16gb
Цитирай
#99

Има ли го вече?

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

Виж това с плъзгането наляво надясно на сензорния бутон не ми хрумна да го пробвам.

Марто, аз в Германия го гледах. Имаше го сложен да го разцъкваш имаше и цена. Предполагам, че може би ще може да го купиш. Ако не в момента, то в рамките на няколко дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)