Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei представи Huawei P10 и P10+ 26.02

Може и да си прав, не съм имал достатъчно време да го разцъкам този вариант. В магазина просто бяха пуснати софтуерните бутони и с тях се занимавах.
Ако действително е така както казваш, това би било супер.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари

Отделно като ги махнеш екрана изведнъж се увеличава с едно 8-9 мм надолу. Ако, че екрана е 5.1 е по-голям физически от 5.2 на моя.
Абе на кантар съм да си го взема. Само искам да видя дали ще го има в зелено тука. ;-)
Цитирай

@smiley, относно UI е доста относително до човек. След като смартфоните станаха масови, мога да кажа, че всеки намира нещо, което го привлича в определен UI. Аз съм сменил изключително много телефони. На първият ми самсунг разбрах за CyanogenMod и когато го смених разбрах колко много НЕ ми е харесвал TouchWiz. В последствие опитах да "дам" шанс на ТъчУиза още няколко пъти, защото в последствие бях собственик на няколко серии галакси и един ноут 2 и всеки път издържах около 10 дни, а после сменях на CM. После си помислих, че щом съм свикнал с CM значи следващият ми телефон трябва да е Нексус. Е купих си Галакси Нексус и ми липсваха толкова много неща от CM, че на 2-рата седмица смених чистия андроид с CM. Харесва ми UI на LG и на HTC. На Сони ми е много... посно и изобщо не ми допада. Мейзу и Орро са пълна боза. През 2015 г. си купих първия Хуауей, защото беше много евтин, а аз нямах достатъчно пари в онзи момент и исках някакъв телефон, който да е евтин, за да го сменя след 2-3 месеца, когато имам пари за флагман. Е то така стана, че точно заради EMUI (тогава точно представиха EMUI 3.0) телефона вместо да остане при мен 2-3 месеца, остана 15 месеца. Смених на Шаоми и на пръв поглед ми се струваше, че кажи-речи скиновете са еднакви. Е не можах, просто не можах да свикна с MIUI. Там пък ми беше пълна каша. И ето, след шаомито отново се върнах на EMUI и не искам и да си помисля за друг скин. Всеки си харесва нещо и си свиква.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Винаги слагах Нова на телефоните си!
Слагах и CM. Сега така преоткрих EMUI, че е единствения стоков досега, който ползвам!
Цитирай

Реших да махна софтуерните бутони почти веднага, след като се сдобих с телефона! С функционалността на хоум-бутона се свиква много бързо и лично на мен ми е много удобно!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Естествено, че си е до лични предпочитания. За това има и толкова много избор на пазара, защото потребителтие не харесват едно и също нещо. Това наистина не го казвам с цел заяждане - както казах, реално телефона ми харесва, прост в този емуи няма 1 с 1 приличащо си и нещо да изглежда като хората. Стоковия лаунчър е абсолютна катастрофа.... мазали са там колкото си искат, но ок той се сменя. После е щората с нотификациите... хем са искали да прилича на стоков андроид, хем на iOS, хем са вкарвали елементи от TouchWiz. Този тежък син цвят на тогълите абсолютно ме уби. Никаква консистенция между менютата, никаква мисъл в правенето.... ужасно много ми напомня на Самсунг в S3-S5 годините им, когато хал хабер си нямаха какво правят. А стоковия icon pack даже няма да почвам да го коментирам. Добре че се сменя.
Иначе да... за мен много малко стокови UI стават за нещо. На Сони също ми е изключително грозен, MIUI никога не съм го харесвал, htc е един от малкото ставащи, а чистия андроид е супер постен. Визуално, и тука ще бъда линчуван, най-много ми харесва TouchWiz след Нуга ъпдейта. Супер изчистен и приятен за окото - говоря чисто визуално за как изглеждат нещата, перформънс, bloat и т.н. не коментирам.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

P10+ има ли го в други цветове, освен черен? И гърбът му да е релефен като P10?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Както Р10, така и Р10+ трябва да се предлага в пълната гама - сив, черен, син, зелен, златист, т.н.
Само че до колкото разбрах при някои от цветовете е само с матов гръб, а при други е даймънт-кът финиша. Мисля, че при синьото е с интересната текстура, а при черното е матово.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Прав си, ето го:
http://m.emag.bg/smartfon-huawei-p10-plu...D1MKBDBBM/

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

И Huawei ли ?

http://www.androidauthority.com/huawei-p...-1-765670/

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Да, и аз четох това! Поне при мен си мисля, че проблем няма!

[img] [Изображение: ea63f2496a319bb6aef565d13d4c8ae4.jpg][/img]

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Huawei премахнаха UFS 2.1 от характеристиките на Mate 9....Smile

Преди

[Изображение: 1d108a42c625bef8fc854f82939dc078.jpg]

Сега

[Изображение: 37c0f8b24e397217e077e12f0973d07e.jpg]



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Не съм специалист в тази област, но винаги съм смятал, че типа на паметта ( било то рам или ром ) играе важна роля в цялостното представяне на устройството.Предполагам и цената на по-старата и бавна памет е различна.В тази насока, да използват такава в лайт версиите например би било оправдано.Но при флагмана си...За мен това е сериозен гаф.И те се опитват да правят терикатлъци като другите големи, само и само да спестят някой долар и да не се забавят с заливането на пазара.Аз бих се почуствал доста прецакан, ако дам 1300 лв. да речем за телефон с бавна памет, а колега или приятел например си купи същия и в неговия са вложени по-нови компоненти.
Не знам, не го очаквах това от тях.1100 лв. за плюса със най-скъпия план при червените също не го очаквах...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Честно казано и аз не го очаквах от Huawei! По принцип не смятам,че това е нормална практика при който и да е производител. Както изглежда аз съм попаднал на бройка с новите елементи. Надявам се цялата партида за България да е такава и всички да са доволни. Телефонът наистина е страхотен.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Явно,че и те се научиха от "хиените" в бранша....Взеха им и цените и вредните навици...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

(2017-04-21, 09:31:03)maktub19 написа:  Да, и аз четох това! Поне при мен си мисля, че проблем няма!

[img] [Изображение: ea63f2496a319bb6aef565d13d4c8ae4.jpg][/img]

Аз май съм от не много прецаканите Big Grin
Резултата май трябва да отговаря на UFS 2.0

[Изображение: iudaHk8.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Мате9? Всъщност сега видях,да! Абе каквото и да си говорим, не е приятна цялата тази история! То голямата част от хората няма и да се усетят, но не е там работата!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Официалното обяснение от Huawei за ситуацията:

http://www.hardwarezone.com.sg/tech-news...lay-issues


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Моят Мейт 9 даде 586Мв/с при четене от рам-а. Което е добре (най-вероятно UFS 2.0, на UFS 2.1 трябва да е около 750мб/с ) . Интересно, дали има някой прецакан до сега във форума
Цитирай

Снощи взех p10 от ТелеТъбисите. Супер съм доволен. Жестока машинка!
Защо обаче youtube не може да обработи 4к видеото от телефона? Big Grin Big Grin
Цитирай

Май ти е от самото приложение

XIAOMI MI5S..
Цитирай

(2017-04-27, 08:26:15)пРоско написа:  Снощи взех p10 от ТелеТъбисите. Супер съм доволен. Жестока машинка!
Защо обаче youtube не може да обработи 4к видеото от телефона? Big Grin Big Grin

Мисля че е от формата в който записва P10.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Да, от кодека в който записва 4K видео е. Той е h.265, което позволява заснетото видео да е двойно по-малко от това записано с h.264, но You Tube, google Photos, google drive и Chrome не могат да го обработят. Телевизори, които не поддържат този кодек също.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2017-04-27, 11:48:59)vargala81 написа:  Да, от кодека в който записва 4K видео е. Той е h.265, което позволява заснетото видео да е двойно по-малко от това записано с h.264, но You Tube, google Photos, google drive и Chrome не могат да го обработят. Телевизори, които не поддържат този кодек също.

Vimeo ми го обработи без проблем.
Цитирай

(2017-04-13, 21:18:17)Anastasia123 написа:  @smiley, относно UI е доста относително до човек. След като смартфоните станаха масови, мога да кажа, че всеки намира нещо, което го привлича в определен UI. Аз съм сменил изключително много телефони. На първият ми самсунг разбрах за CyanogenMod и когато го смених разбрах колко много НЕ ми е харесвал TouchWiz. В последствие опитах да "дам" шанс на ТъчУиза още няколко пъти, защото в последствие бях собственик на няколко серии галакси и един ноут 2 и всеки път издържах около 10 дни, а после сменях на CM. После си помислих, че щом съм свикнал с CM значи следващият ми телефон трябва да е Нексус. Е купих си Галакси Нексус и ми липсваха толкова много неща от CM, че на 2-рата седмица смених чистия андроид с CM. Харесва ми UI на LG и на HTC. На Сони ми е много... посно и изобщо не ми допада. Мейзу и Орро са пълна боза. През 2015 г. си купих първия Хуауей, защото беше много евтин, а аз нямах достатъчно пари в онзи момент и исках някакъв телефон, който да е евтин, за да го сменя след 2-3 месеца, когато имам пари за флагман. Е то така стана, че точно заради EMUI (тогава точно представиха EMUI 3.0) телефона вместо да остане при мен 2-3 месеца, остана 15 месеца. Смених на Шаоми и на пръв поглед ми се струваше, че кажи-речи скиновете са еднакви. Е не можах, просто не можах да свикна с MIUI. Там пък ми беше пълна каша. И ето, след шаомито отново се върнах на EMUI и не искам и да си помисля за друг скин. Всеки си харесва нещо и си свиква.

Деазнам ползвам квот ми падне Big Grin всички ме кефат освен на Ulefone Gemini Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)