Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгодна инвестиция ли е закупуването на Sony Xperia Z3 compact
#1

Здравейте.
Тъй като наближава да ми изтече договорът (ползвам карти на Мтел) и операторът вече взе да ми става досаден, с постоянните си предложения за преподписване на нов договор.
Жена ми вече, почти, се е ориентирала в изборът си на телефон (за което писах в едни други теми), но днес ми направиха оферта, от Мтел, за Sony Xperia Z3 compact. Предлагат ми го за 350 лева, с нов договор.
Тъй като не си падам по големите размери, за мобилни устройства иде реч, това предложение ме заинтригува. Като разгледах от тук - от там инфо за този телефон разбрах, че има добра защита от прах и вода. Също и добра камера. Тези неща ми се понравиха, тъй като съм "запален" риболовец, и мисля че ще са ми от полза. "Давил" съм телефони, и от тази гледна точка това е един голям плюс. Разбрах също, че и батериата е добра. От друга страна ако камерата наистина си заслужава, няма да мъкна със себе си на риболовните излети и фотоапарат.

Този телефон е на пазара от две години, и за това време е проявил своите плюсове и минуси.
В тоя ред на мисли, бихте ли споделили, заслужавали си към този момент инвестицията от 350 лева, за него. 
Благодаря Ви за мненията предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

За тези пари много си заслужава апарата, дори и на 2 години...
Цитирай
#3

Независимо от всичките проблеми, които имах бих скочил веднага на тази оферта!!!
Цената е супер за телефон, който 2 години ще е в гаранция и на практика почти по нищо не отстъпва на последните модели на SONY.
Още повече, че последният compact дори не е водо- и прахо- устойчив..., така че, моят съвет е: Скачай!

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай
#4

(2016-11-17, 12:43:44)apeneff написа:  Независимо от всичките проблеми, които имах бих скочил веднага на тази оферта!!!

А така с няколко изречения бихте ли споделили за тези проблеми?
Цитирай
#5

Отлепване на дисплей, капачетата на портовете не се затварят хубаво ако се ползват често за зареждане, но с едно магнитно зарядно или докинг нещата се избягват. Това е при мен.
Сега имам друг проблем който е описан в темата за проблеми, но още не мога да съм сигурен какъв точно е...,
иначе като се замисля, основният проблем ми е в гаранционното обслужване, което е малко мудно.
Все пак това е фина техника и е естествено да дефектира, така че смятам проблемите за незначителни. Спред мен предимствата са много повече - камерата е супер, батерията държи между 2 и 4 дни, което за този клас и размер телефон е супер, не ами отгоре; телефона е наистина здрав, стига да се ползва внимателно и да не се изпуска; размерът му е супер точен за работа с една ръка - не си представям как бих боравил с по-голям дисплей от този; водоустойчив е - наистина, пробвано е нееднократно в сладка вода и наистина не съм имал никакви проблеми след това.

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай
#6

Това с отлепянето на дисплея го срещам твърде често, като огромен проблем се явява, според мен.
Интересно ми е какво поражда този проблем. Първото което ми идва на ум е прегряване. Никъде не срещнах мнение което да изразява причината. Според мен след като е влизал в официален сервиз, даден телефон, трябва да има становище за причината. Този проблем е неприятен, и ме кара да се замисля дали ще ми е "добре" често да седя без телефон.
Цитирай
#7

имам z3 compact ,имам и Z2
камерите и всичко уж е еднакво,но Z2-ката прави далеч по-добри снимки,независимо на какви настройки е.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#8

Според мене ти го предлагат да си изчистят склада, с тая цена, но ако ти харесва и мислиш, че ще ти върши работа го вземи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

(2016-11-17, 17:06:07)hazART написа:  Според мене ти го предлагат да си изчистят склада, с тая цена, но ако ти харесва и мислиш, че ще ти върши работа го вземи.

Е, те ни ми го предлагат само на мен. В сайта на Мтел го има и си е на такава цена. При мен намалението е в тарифният план,  което е почти двойно.
Цитирай
#10

Имам го вече от година и половина, за това време ми вършил страхотна работа!
Единственото което започна да не ми хареса е последният ъпдейт на софтуера който сякаш съкрати работата на телефона но въпреки това върши чудесна работа. Ако си търсиш телефон с малки размери и добри характеристики това е телефона за теб.
Smile
Цитирай
#11

Взимай ГО!!!

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Телефон, за който няма да съжаляваш, че си го закупил. А ако беше преди две години пък - просто щеше да се чудиш как може да продават такъв хубав телефон Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)