Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wifi проблем Samsung Galaxy S4 I9505
#1

Здравейте. Не успях да открия същия проблем с телефона и затова реших да пиша нова тема.
Телефонът ми е Samsung Galaxy S4 BE I9505, закупен е преди 2 години. С андроид 5.0.1 съм. Преди 3 дена изведнъж спря да пуска WiFi-я, просто извъднъж спря. До вечерта имах WiFi и след като станах сутринта и си включвам отново WiFi и не иска да тръгне. Даже и не ми излиза листата с WiFi мрежите. Натискам бутончето за включване на WiFi-я става зелено за секунда и после пак се изключва. Това го прави от 3 дена насам, както поясних и по - горе. Пробвах да го рестартирам. Пробвах да го оставя изключен цяла вече без да го бутам, но пак не става. Страх ме е да му върна фабричните настройки, тъй като не зная дали ще се оправи. Нито е руутван (даже и не зная как) до сега нито нищо. Само батерията дето му пада доста бързо. Ако някой може да помогне и се е сблъсквал с нещо подобно, ще съм благодарен.
 Успешен ден.
Цитирай
Аксесоари
#2

Същият проблем и при мен. Веднага преинсталирах с 4 файлов + пит файл, но проблема остана. Някои има ли идея какво може да е? Възможно ли е да е хардуерен проблем, защото и GPS-a се ориентира трудно на този телефон ?

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#3

Аз си оправих телефона ето така: Настройки >> WiFi >> Ляв сензорен бутон Меню >> Допълнителни >> Винаги разреши сканиране и Мрежово уведомяване трябва да е изключено.
Надявам се да помогна на някой.
Лек ден.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)