Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu Mx4 Проблем!
#26

(2016-11-27, 17:55:31)XAn4ETO написа:  Странно как така не ти е харесал. Определено е на топ ниво. Наситени и реални цветове, малко студени, но от менюто като се дадът топли и стават перфектни, даже и това препоръчват повечето критици. А и като видя тестовете на МХ4, то Мейзуто е много близко по показатели с тази Нова.
Та аз го разцъках наживо и ми се видя супер ярък със страхотни цветове. Даже според тестовете на Gsmarena, този екран е с констраст 1500:1, а няма друг LCD екран с такъв голям контраст. За сравнение МХ4 е с 900 и нещо.

Във Варна в Гранд Мол-а видях една бройка - понеже в калдатата има ревю и го прочетох реших да го погледна. За контраста си прав - наяве като го погледнах обаче е някак замазан като изображение и ми направи лошо впечатление. Нека и друг да погледне , но лично на мен не ми хареса - до преди няколко дни ползвах Redmi Note 3 определено осезаемо по-зле изображението на Nova-та.
Цитирай
Аксесоари
#27

Малко оспамихме темата ама админа няма да се сърди.

И аз го гледах наживо и даже се заиграх с него поне 30мин и тези от Вивата ме бъзикаха, че май съм си намерил следващия телефон. Ми за мен екранът е перфектен, доста обстойно го оглеждах. Даже смея да твърдя, че няма сайт, където да има ревю на какъвто и да е език и аз да не съм го прочел. Само споменават за по-студените цветове, не че МХ4 е по-добър в това отношение.

Ама да, нека и други да споделят, които са го тествали.
Цитирай
#28

Моите премеждия с МХ4 приключиха и вече определено съм горд с новата си придобивка. Huawei Nova е определено страхотен телефон. Препоръчвам го на всеки, който иска телефон с 5 инча екран, а е супер компактен. Батерията е убиец, до 50% правя толкова екран, колкото с мейзуто докато се изключи.

Поздрави на всички и все пак ще хвърлям тук едно око, може един ден пак да съм с Мейзу.
Цитирай
#29

Честито!!!Със здраве да си ползваш машинката. Tummenupp
Доплати ли за нея или чист бартер Huh
Цитирай
#30

Доплатих, защото мейзуто го бях взел с кофти план. 120лв
Цитирай
#31

Честито и със здравеSmile
Цитирай
#32

Почти месец след смяната на тъча и батерията забелязвам,че телефона не загрява.Предишните температури от рода на 75-80+ ги няма.Дори след час и повече непрекъсната експлоатация(игри,телевизия,клипове) повече от 42-45 градуса не вдига (не знам това за хвалба ли е  Big Grin ).Дано така да е и лятото  Cool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)