Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камера, календар, бележки...
#1

Здравейте.
Имам няколко питанки:
1. Има ли опция снимките направени с камерата да НЕ се именуват DSC_ , а примерно да имат за наименование датата и часът когато са направени? След като са направени снимки и са прехвърлени на компютър, същите ги изтривам от телефона. Но следващите снимки отново започват с наименование DSC_0001, и като реша отново да ги прехвърля на компютъра се налага да ги преименувам, тъй като вече има файлове с такива имена
[/url]

2. Винаги до сега каквито и марки телефони да съм ползвал е имало възможност да си правя бележки - текстови файлове примерно с пароли, които са ми нужни. До сега когато съм сменял марките телефони е имало възможност да ползвам бележките, или там както се наричат за всяка марка, и на следващото устройство. До сега ползвах самсунг, и бележките от самсунга не намирам начин как да си ги ползвам и на сонито. Приложението в самсунга се казва S memo. В тези бележки има информация която почти всеки ден ми е нужна.
[Изображение: Screenshot_2016_10_27_14_32_37.png]jpg images
[url=https://postimage.org/app.php]

3. Как да си поставя на един от началните екрани графичен елемент, или визуален елемент, или там както се нарича, календар както е при други марки телефони. Има ли начин в изгледа за месец, на календара, да виждам и задачите които съм задал, както е при други марки телефони. Работя на смени, и графикът ми за работа в изгледа за месец не се вижда както е при самсунг.


[Изображение: Screenshot_2016_10_27_14_33_37.png]how to take a screen shot
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)