Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неработещт IR порт
#1

Здравейте ! След последния ъпдейт , спря да ми работи IR порта по незнайна причина . Телефона не е изпускан или удрян , просто както си работеше изведнъж спря . Пробвах и от *#0*# , отново не работи , разбирам го като насоча камера към него . Дали проблема е хардуерен или софтуерен ? Да го връщам ли докато е в гаранция и къде ? Закупен е от гет.бг , ама като чета коментарите за гаранционната поддръжка направо ми се плаче . Благодаря за помощта Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

И моя вече не работи по незнайни причини. Телефона е на 2 месеца вече, нж е взиман от Америка и гаранцията е сложна за изпълнение. Аз не бих се занимавал за такова дребно нещо.
Цитирай
#3

(2016-11-20, 20:16:58)dabaw написа:  Здравейте ! След последния ъпдейт , спря да ми работи IR порта по незнайна причина . Телефона не е изпускан или удрян , просто както си работеше изведнъж спря . Пробвах и от *#0*# , отново не работи , разбирам го като насоча камера към него . Дали проблема е хардуерен или софтуерен ? Да го връщам ли докато е в гаранция и къде ? Закупен е от гет.бг , ама като чета коментарите за гаранционната поддръжка направо ми се плаче . Благодаря за помощта Smile

Аз имах същият проблем. Моят е от Мтел. Върнах го, и ми смениха предната камера и ир-порта, защото са на един модул. Това влиза в гаранцията.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#4

Не бих си дал да ми отварят телефона заради този IR, който така или иначе до сега за близо две години никога не съм ползвал.
Цитирай
#5

А колко би струвала замяната на камера в обиктовен сервиз, не по гаранция?
Цитирай
#6

Този порт гори доста бързо. На мен лично не ми е изгорял защото не го ползвам, но на двама мои познати замина, като на единия само след 5 минутно ползване. Изглежда при по продължително използване заминава.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#7

Моя телефон го гмурках няколко пъти и ползвам от време на време дистанционното SURE и за сега няма проблем с IR-то.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)