Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia потвърди завръщане при смартфоните догодина

Nokia 8110 4G има извит защитен капак, който може да се отвори чрез плъзгане, за да се говори на позвъняване и да го плъзнете обратно, за да приключите разговора. Можете да сърфирате, чатите и стриймвате по-бързо с 4G LTE. Функцията за безжичен хотспот ви позволява да създавате собствена Wi-Fi мрежа, където и да сте. Мобилната платформа Qualcomm 205 е оптимизирана за производителност без да нарушава живота на батерията, като предоставя максимално 25 дни в режим на готовност с едно зареждане.


 
Цитирай
Аксесоари

Има сведения, че в момента HMD Global разработва нов флагман, който ще е с работно име Nokia A1 Plus. Панелът на устройството ще OLED е ще предлага вграден в дисплея сензор за отпечатъци.



[Изображение: 7471cad91024.jpg]

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Премиерата на Nokia X5 наближава. Вероятната дата на презентацията в Китай е 11 юли. От Nokia X5 очакваме 5.86' дисплей с резолюция 720 x 1520 пиксела, осемядрен чипсет с честота 2GHz, двойна основна камера с резолюция 13MP + 5 MP и 8 MP предна камера, както и батерия с капацитет 3000 mAh.

[Изображение: 8d127a9001b787aabb2a249374cdb8df-full.jpg] 

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Nokia X6 може да се продава извън Китай като Nokia 6.1 Plus. Досега Nokia X6 се предлагаше на продажба само в Китай, но това е на път да се промени. Международното разпространение на устройството ще започне на 19 юли, когато то ще се появи в Хонконг, но под ново име - Nokia 6.1 Plus.

[Изображение: 47c6268c4985607c897e88a614212bfd-full.jpg] 

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

HMD Global обявиха, че на 11 юли ще представят нов смартфон Nokia. Възможно е да става въпрос за модела Nokia X5, който на световния пазар се очаква да се продава като Nokia 5.1 Plus. 

[Изображение: 6f62cd0075e6c3c9d83d49650653fb28-full.jpg]

 
Цитирай

Има ли поне един модел на Нокия, който има нотификейшън лед?
Цитирай

Не няма.
Цитирай

Състоя ли се някаква премиера на 11-ти?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Руската компания Caviar, която произвежда бутикови версии на популярни устройства, пусна специално издание на обновената версия на Nokia 3310 на цена  2760 долара по случай срещата на върха между президентите на САЩ и Русия Доналд Тръмп и Владимир Путин.

[Изображение: a83f0c6cd4b869888d15de02138cf33a-full.jpg]

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

@Lupita, премиерата на новото устройство бе осуетена от възникнали проблеми около мястото на провеждането на събитието и във връзка с това, бе насрочена нова дата на презентацията. Новата дата е 18 юли, това бе потвърдено от NokiaMobile в китайската социална мрежа Weibo.

[Изображение: nokia-x5-7591.jpg]

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

До края на годината HMD Global се готви да пусне флагмански смартфон, чиято цена ще е по-висока от тази на сегашния топмодел на компанията Nokia 8 Sirocco. По предварителна информацията приблизителната цена на очаквания флагман (вероятно Nokia 9) ще е 990 долара, което ще изравни устройството в директна конкуренция  с топмоделите на останалите производители, които предлагат устройства от същия ценови клас.

[Изображение: e65bb06da66e73339633f94cb247cf90-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

T-Mobile обяви, че е Nokia е избрана за осигуряването на оборудването за изграждане на 5G мрежата на компанията. Сделката, която е на стойност 3.5 милиарда долара и за момента е най-голямата, е посветена на мобилните мрежи от следващо поколение като се очаква да постави началото на следващия цикъл на обновяване на мобилната индустрия.


[Изображение: cf8fe62c61fa1343cb3ccca1ddc147f5-full.jpg]

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Малко преди старта на IFA 2018, HMD Global подготвят премиера на нов телефон Nokia, като за дата се посочва 21 август. Не става ясно за кой модел става въпрос, но тийзърът подсказва, че това е един от най-очакваните телефони. Тийзърът всъщност е кратко видео, в което се вижда силуетът на мистериозния модел Nokia.

 [Изображение: 62657aeef12013b3540ea34e62e7f0ad-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Тоя гол андроид без никакви екстри ме отказа от 7+. Да не можеш да си размениш сензорните бутони 2018 година е няква пародия на смартфон. От цялата работа спечелиха пак китайци, но в лицето на xiaomi note 5 AI, при това с 200 кинта по-евтин.
Цитирай

(2018-08-17, 22:49:41)eksoldier написа:  Тоя гол андроид без никакви екстри ме отказа от 7+. Да не можеш да си размениш сензорните бутони 2018 година е няква пародия на смартфон. От цялата работа спечелиха пак китайци, но в лицето на xiaomi note 5 AI, при това с 200 кинта по-евтин.

Тоя гол андроид пък мен ме спечели. Бутоните могат да се разменят.
Цитирай

Note 5 e хубав телефон, но 7+ снима по-добре и има телефото сензор, за всичко останало ноута е по-добре.
Ползвам ги и двата, но зуума е полезна за мен екстра.
Цитирай

(2018-08-17, 23:02:28)anatol06 написа:  Тоя гол андроид пък мен ме спечели. Бутоните могат да се разменят.
Ще ми покажеш ли как да ги сменя без разни фатки свързващи телефона с лаптопа?
Цитирай

(2018-08-18, 08:12:41)eksoldier написа:  Ще ми покажеш ли как да ги сменя без разни фатки свързващи телефона с лаптопа?

Не може без "фатки".
Цитирай

Значи не може. При положение, че всичките ми телефони имат тази опция, а тази (и не само) Нокия я нямат, няма кво да говорим.
Цитирай

(2018-08-18, 20:11:29)eksoldier написа:  Значи не може. При положение, че всичките ми телефони имат тази опция, а тази (и не само) Нокия я нямат, няма кво да говорим.

И като размениш иконите какво толкова? От всичко написано от теб разбрах че целта ти е Спам! Ползвай друга марка телефон и не замърсявай форума!
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreev0606 за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

Само в рамките на година HMD Global стана третата по големина технологична компания в своята родина Финландия: http://nokiamob.net/2018/08/15/hmd-globa...y-in-2017/

 
Цитирай

Днес в Индия HMD Global представи още два нови модела Nokia - Nokia 5.1 Plus и Nokia 6.1 Plus. Не става въпрос за дългоочаквания флагман с 5 камери, а за устройства от среден клас, които предлагат издължени дисплеи с ноч, имат двойни камери с ефект боке и се базират на чист Android. 

[Изображение: ebf96eb65c1821d52dafbc3948cc908a-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Nokia възнамерява да иска от производителите по 3 евро на устройство за лицензирането на нейните основни патенти, свързани с 5G New Radio (NR)

[Изображение: ad46881328dbce47171a23ed6b230010-full.jpg] 
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

HMD Global освен Nokia постепенно започна да придобива права и върху други от марките, които преди години преминаха в Microsoft с покупката на мобилния бизнес на Nokia. Така тя вече притежава името Asha, което все още не използва, и Xpress-on, което прилага за сменяемите панели на Nokia 1. Следващата марка, която отиде в HMD Global през миналата седмица, е PureView.

[Изображение: 5c93e63fcff93e6c116afe68dbf7a822-full.jpg] 
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Nokia 8110 4G видеоревю на български:

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)