Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia потвърди завръщане при смартфоните догодина

Камерата от първата снимка изглежда, че директно ще атакува върховете на dxomark.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
Аксесоари

Ама и цената....Говори се за около $730....Smile
Цитирай

f/1.7 е много добра апертура! Особено за снимки при ниска осветеност Smile
Цитирай

Да видим. И 1.8 ми върши идеална работа в момента. Да не се окаже, че е фейк...

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Има проблем - около два сантиметра над екрана.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Че и под него.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Айде сега голяма работа, все едно откакто ползвате телефони дисплеите им са 90+% от площта на предния корпус и рамки няма. Междудругото много хора се захласнаха по тоя дизайн с безрамковите телефони но 99% от тях сигурно още не са хващали такъв телефон в ръката, да на снимки е супер но нека да се навъдят повечко подобни телефони и да видим как ще са при всекидневна употреба.
Иначе адмирации към новите телефони, явно отново ще развиват камерата което е супер.
Цитирай

Ако камерата е над 808 и 1020 не ми пука особено за рамките, а и с f/1.7... Дано видим нещо хубаво. Все пак е добре да имаш 5.5 диагонал удобен за една ръка. Старият ми Г4 и в момента е сред най-компактните с този размер на дисплея.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Айде айде..снимките са си абсолютен фейк.Даже липсва сензора за отпечатъци.Или може би той е в пауър бутона или в предния джам??За камерата ОК,склонен съм да вярвам,но това за мен не е финалното устройство.Не знам каква е тая мания...искаш голям джам,а накрая ревеш,че е много голям.Като искате компактни размери отивате за телефони около 5" и надолу.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Виж размера на zuk edge и го сравни с 5 инчов, ще останеш очуден с приликата в размера... Щом има такива телефони е нормално потребители да очакват все по компактни телефони. Аз не искам 5 инча диагонал щото ми е малък.
Както казах по-горе и аз мисля, че снимките са фейк.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Nokia може да възвърнат N серията, доколкото сега прочетох.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Това ще е добър ход от тяхна страна. Феновете още въздишат по тая серия и ще им донесе успех според мен. Самото появяване на марката донесе продажби за минути на първата серия. Ако жегнат още по-силно носталгията с N серия ще убият рибата. Изобщо не се съмнявам, че са се спостарали в тоя пръв модел, а и в бъдещите в близко бъдеще - нова компания са и за да се наложат им е ясно, че всичко трябва да е топ.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Което ме кара да си мисля,че ще наблегнат и на поддръжката и няма да рискуват да поддържат 18м. ,както беше писано по-горе.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

Дано. Макар, че имайки предвид колко модели се говори, че ще пуснат надали. Не са особено голяма компания и ако наистина пускат по 7-8 модела годишно не мисля, че ще ги поддържат повече от 18 месеца. Поддръжката изисква ресурс, което за момента е ясно, че фирмата няма. Но да се надяваме, може пък да приемат някаква политика различна от общото правило.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Реално директно при високия клас се качват от Nokia.
Цитирай

И това доживяхме...Smile

   
Цитирай

Леле, искам я...
Утреще извадя старата си 1100 да си поиграя! :-):-):-)
Цитирай

Ново инфо за модела Nokia 8. Засега само 3D рендери. Предполагаема цена около $460.
http://www.gsmarena.com/jdcom_lists_noki...-23534.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да, и името на YouTube канала пуснал видеото е Concept creator... В коментарите е възхитен, че има милион и половина гледания... Едва ли има нещо общо с евентуална Нокиа 8.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Ако това наистина е телефона, някой май си е написал отлично домашното и се задават интересни времена....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Да, домашното по 3D рендове е за 6.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Ясно е че могат да направят добър и качествен телефон, въпроса е на какви пари)
Цитирай

Видяхте ли Nokia 3310 и другите 3 телефона Nokia 6, Nokia 5 и Nokia 3, като Nokia 6 е с нов цвят, за да се представи с нещо ново, защото все пак излезе преди 1 месец някъде. Nokia пак започват да ми харесват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-02-13, 22:13:54)MUFC написа:  Леле, искам я...
Утреще извадя старата си 1100 да си поиграя! :-):-):-)
[Изображение: fac2e567b65e84d6e002b0db65ad117e.jpg]

1 месец standby time и 22 часа разговори...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Тониии, Тони...Каква я мислех, каква стана!
Разочарован съм от 3310. Очаквах да е оригиналната, с готиния графичн дисплей истинска 3310, а това е някаква китайска идиотщина, играчка...Даже и за възрастни хора не става, с този си вид! Жалко....

На теб това хареса ли ти?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)