Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблетът ми няма клавиатура?!
#1

Здравейте,

Имам следния проблем:
1. Екранът на таблета ми е заключен. Знам си паролата. Не съм я сменял. Много пъти съм я ползвал.
2. От няколко дни и след някакъв ъпдейт на нещо-си не мога да въведа паролата при включването на таблета. Нямам достъп до клавиатурата на екрана. От никъде не излиза, нищо не може да я изкара. Има маркер в полето за паролата, сигнал за мрежа, датата и час. Мога да изключа таблета, пак да го включа и май... нищо повече. Тъч екранът реагира.

Пробвах да реша проблема с външна клавиатура през микро USB-то - не става.  С нея също не пише в полето за паролата. Тази клавиатура съм ползвал успешно на същата машина дълго време. Когато включа през преходник клавиатура за десктоп станция с бутон за включване на самата клавиатура, таблетът реагира само на този бутон - угасва или светва екранът, предлага да се изключи машината. През същото USB и преходник успешно мога да включа мишка, като много кратко след това се появява показалец на екрана. При движение на мишката - показалецът се движи нормално, клика и т.н.

Имате ли някаква идея в какво е проблемът и как да се реши? Евентуално с някакъв софтуер от PC-то?

Предварително благодаря за отделеното време и внимание.
Цитирай
Аксесоари
#2

Кажи модела на таблета

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

GoClever Quantum 700
Цитирай
#4

Намери начин да инсталираш клавиатура през Adb.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)