Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване- изтриване на wifi мрежа при MIUI8 MI3
#1

Проблемът е, че че телефонът ми неможе да се свърже с една определена wifi мрежа. Някои да знае, как мога да изтрия тази мрежа или неиният сертификат от телефона ми?

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
Аксесоари
#2

Данните се пазят в /data/misc/wifi/wpa_suplicant.conf
Иска root за да ги видиш/редактираш
Цитирай
#3

С root explorer не ми отваря фаила, нито един фаил в папка wifi. По скоро отваря бяло поле, няма нищо записано

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

По принцип има записани дани а ми отваря бял екран
[Изображение: acdd9936eaa5f5e92e8ffe0a27619982.jpg][Изображение: d95557f5e34762bff334e00e4c5d8b29.jpg]

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#4

По принцип преди с изтриване на този файл се нулираха настройките на Wifi, но сега не знам. Имаше програма в плей стор, която чете запаметените мрежи
Цитирай
#5

Не съм пробвал да го трия, мислех че трябва да промена нещо в фаила. Ако го изтрия дали ще си го създаде пак, системата?

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#6

Копирай го за всеки случай
Цитирай
#7

Не се получи, изтрих фаила и пак не иска да се свърже. Стаса въпрос за wifi което е на верига бензиностанции. На нито една от тях не иска да се свърже, което ме кара да мисля че проблема е в телефона а не в рутера. Някъкви идеи?

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#8

Не съм съгласен, просто може всички рутери да са N стандарт например и затова да не можеш да се закачиш. С друг телефон, предполагам нямаш проблем.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Точно така е с друг телефон и с компа нямам проблем. И в този случай, какво е решението, мойто МI3 не подържа ли този стандарт?

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#10

По-скоро не е до стандарт, а до криптиране.
Едно е да не виждаш мрежата, друго е да не можеш да се свържеш към нея.
Може да е слаба антена, може да е неподдържан тип криптиране, много рядко е до стандарт

Все пак ми 3 има и 5ghz...
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Цитирай
#11

Това го прави след последния ъпдеит на глобал стеибъл. Да се надявам ли на следващия да се оправи?

Enviado desde mi MI 3W mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)