Анкета: Коя модификация на Redmi 4 притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Redmi 4a
3.03%
1
3.03%
Redmi 4
15.15%
5
15.15%
Redmi 4 Prime
81.82%
27
81.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~ Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi 4/Redmi 4 Prime~
#51

някой знае ли защо са спряли седмичните ъпдейти... разбрах само че ги спират

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

http://en.miui.com/thread-645418-1-1.html

До август само малък брой модели ще имат седмични ъпдейти. Редми 4 прайм го видях само в китайския списък...
Редми 4х няма как да го спрат защото тъкмо трябва да получи Нуга, само че се забави ъпдейта
Цитирай
#53

какво значи китайски списък... сори за въпроса

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#54

егати простотията... без ъпдейт до август... дори по стари модели си имат

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#55

@Smakl, според мен просто се готвят да пускат MIUI 9, оттам идва и това забавяне на седмичните ъпдейти.

 
Цитирай
#56

а дано nomad... че кат гледам скоро читав къстъм няма да се появи... всичко е с пачове и бъгове

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#57

Стабилни ъпдейти ще има, спират само седмичните и то за малък брой устройства
Цитирай
#58

А тея с 4х броят ли се? Ако да, бройте ме и мен от днес ?

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#59

За триене!
Цитирай
#60

А това какво е?

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=89151
Цитирай
#61

За триене!
Цитирай
#62

Ами не.. Просто пусни нова тема. Даже и анкета можеш да отвориш
Цитирай
#63

Живи и здрави! Ще те помоля да ми изтриеш горните две съобщения, заедно с това!
Като гледам, то и раздела не е за 4X.
Цитирай
#64

Ами не е добавен, но се подразбира.
Откъде да знаем че толкова вариации ще избълват
Цитирай
#65

(2017-09-08, 18:13:55)milstan написа:  Живи и здрави! Ще те помоля да ми изтриеш горните две съобщения, заедно с това!
Като гледам, то и раздела не е за 4X.

 А кой е раздела за 4X. ? Искам да си купя такъв и да прочета малко повече за него?
Цитирай
#66

този е раздела, темата не е, просто.
Има някаква обща, но ако имаш конкретен въпрос си пусни нова
Цитирай
#67

(2017-09-12, 18:54:32)person написа:   А кой е раздела за 4X. ? Искам да си купя такъв и да прочета малко повече за него?

Недей чети нищо...от личен опит ти казвам телефона е един път за ежедневна употреба!
И батерия, и нужди, всичко му е 6!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#68

Просто харесал съм си този: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...M/p/579300 и искам да получа повече информация от собственик. Най-вероятно ще го купя от този магазин защото имат добър продавач-консултат специалист по андроид телефони и много пъти прибягват за консултация до там, а и гаранцията минава през тях. Два андроид таблета съм носил за ремонт,    никога не се е стигало до сервиз, оправят ги там.....
Цитирай
#69

(2017-09-12, 19:46:15)person написа:   ....и искам да получа повече информация от собственик.  
Мнения на собственици  и.....още нещо : цък

 
Цитирай
#70

(2017-09-12, 20:36:30)NoMaD написа:  Мнения на собственици  и.....още нещо : цък

  Никъде не видях твоето мнение, просто само да пишеш нещо...
Цитирай
#71

(2017-09-12, 19:46:15)person написа:  Просто харесал съм си този: http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...M/p/579300 и искам да получа повече информация от собственик 
Телефона за сега бачка перфектно. По някой път като го натовариш  грее отзад. По шестобалната система 5.5.

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro - ROM  Xiaomi.eu
 Xiaomi Redmi 4x
 Xiaomi Mi A2 Lite


http://nick-name.ru/nickname/id911368/




Цитирай
#72

(2017-09-12, 20:59:49)person написа:  Никъде не видях твоето мнение, просто само да пишеш нещо...
В линка е тема за обсъждане на модела и има доста мнения от собствениците на устройството. На готово явно не ти харесва, имаш някакви претенции, моля те направи си тема и чакай да се съберат мненията за работата на устройството, ще ти отнеме 1-2 месеца - не е много.

P.S. Неблагодарен народ!

 
Цитирай
#73

@dankin78  Благодаря!  Ей това се казва 'собственик' защото има такъв телефон.
Цитирай
#74

(2017-09-12, 21:37:22)person написа:  @dankin78  Благодаря!  Ей това се казва 'собственик' защото има такъв телефон.

Ако броите REDMI 4x значи и аз съм +1 и мисля да следя раздела за сиАоми-то а.к.а. сиоми-то 

По твоя въпрос, ако вземеш от технополиса за 350лв 3гб рам ще сбъркаш щото го базиках там и гледах че само операционната система гълта 1,5гб рам а когато сложиш приложения никога няма да имаш повече от 1гб рам свободна дори след изчистването на процесите. За 370лв +7лв доставка аз взех с 4гб рам и лети (за сега) . Сега като съм си инсталирал разни приложения и съм си го направил за ползване след като изчистя рамта ми остават 2-2,2гб рам свободни.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#75

Не знам дали ще успея да се включа в темата но и аз съм собственик на REDMI 4A.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)