Анкета: Коя модификация на Redmi 4 притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Redmi 4a
3.03%
1
3.03%
Redmi 4
15.15%
5
15.15%
Redmi 4 Prime
81.82%
27
81.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~ Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi 4/Redmi 4 Prime~
#1

[Изображение: HTB1Xh9KOXXXXXapXpXXq6xXFXXXWP9LQNky.jpg]

Предлагам в тази тема да се записваме собствениците на Xiaomi Redmi 4/Prime. Добавям първите няколко човека, след това ще помоля модератора на раздела да добавя новите, тъй като аз няма да имам право да редактирам поста.


1. driver_sl
2. ssdd
3. dingila
4. milenvn
5. tate
6. Colin4o90
7. pepo1603
8. backsp
9. lancione
10. stelian91







[Изображение: redmi-4a7dw3Uu.jpg]
[Изображение: redmi-4-2n2y4JHw.jpg]


Цитирай
Аксесоари
#2

+ 1 Prime при мен. И въпреки това пет много малко...
Цитирай
#3

В другия форум има поне още 6-7 човека

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#4

И там чета, но се отбелязвам с надеждата да се направи отделна тема за телефона, а не да ровим в чувала с "Други модели Xiaomi", а този модел определено си заслужава.
Цитирай
#5

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79255


Само за сравнение - Redmi note 3 MTK Получи раздел, но имаше 87 човека ползващи телефона.
Тук сте 5.
А освен бройката трябва да има повече теми, за да има какво да се сложи в този раздел.
И говоря за смислени теми.
Прекалено е нов телефона за раздел.

След това ползвателите на Redmi note 3 Qualcomm и Special edition (които бяха не по-малко от тези с МТК)също трябваше да ползват този раздел.

Така че ако има нещо ще е раздел за 3те модификации на този помисли си колко човека трябва да го имат.
Точно поради тази причина още няма за Редми 3, Редми 3s, Redmi 2, Ми 4c, Mi 4s, Mi 4i и други
Цитирай
#6

+1 и от мен
Цитирай
#7

Още 1 притежател на телефончето .
Цитирай
#8

+1 prime и от мен
телефона си заслужава вниманието
Цитирай
#9

+1 Prime от мен

XIAOMI MI MIX 2S 6/128 black
XIAOMI REDMI 4 PRIME
Цитирай
#10

+1 и от мен
Цитирай
#11

Пускам анкета да улвсня преброяването
Цитирай
#12

Пристигна моя Реми 4, предназначен е за майка ми, но има още 2 седмици докато ѝ го връча. Поръчах го от goldway, пристигна бързо с обикновените пощи.
Пуснах заявка за отключване и после ще инсталирам ром, че сега е с някакъв гаражен.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#13

(2017-01-10, 20:37:39)salai написа:  Пристигна моя Реми 4, предназначен е за майка ми, но има още 2 седмици докато ѝ го връча. Поръчах го от goldway, пристигна бързо с обикновените пощи.
Пуснах заявка за отключване и после ще инсталирам ром, че сега е с някакъв гаражен.
Колега, как го поръча с евтиния shipping или със Seller's shipping method?

Sent from my Mi5 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#14

Направих си експеримент и го поръчах с нормална доставка. Не мина митница, пътува за 10 дена с проследяващ номер на Сингапурските пощи. Бях помолила да пишат МП3, но беше написано Android phone case за 20 евро.


Миналия ден го префлашнах с ром от xiaomi.eu девелоперски. Не се ползва сега и не знам всичко наред ли е. Кода за отключва се бави 4 дена, отключих го без да слагам китайски дев. Дойде с гаражен ром. Надявам се да излезне стейбъл версия до 14 дена, че да я кача, да не се занимавам повече, преди да съм го дала на ламер като майка ми.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#15

На мен ми пратиха съобщение, (И аз от GoldWay), че идва отключен и с custom ROM, да съм си го сменял ако искам.
Поръчах го с custom shipping method, защото много се паря вече с митници и не ми се рискува. Ще видим дали ще дойде до вратата или е пощата. Че май нещо в пощата много пипат и редовно ми изчезват пратки...

Sent from my Mi5 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#16

Аз поръчах от GearBest (с глобал ром8.0.5.0.0-измислен с български език в него) понеже там ги пращат до Холандия или Чехия и от там зо България и не минава митница с обикновената поща, но моя остана в Чехия повече от месец. Обикновено другите ми пратки от там идват за 2-3 седмици. Флашнах го през приложението с 8.1.2.0 и си е ОК.

Каквото дойде
Цитирай
#17

Абе точно от GearBest ми отиде един Mi5 директно на митница...

Sent from my Mi5 Pro using Tapatalk

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#18

Зависи с каква доставка е, ако е DHL митницата е задължителна. Моите идват по обикновената поща. И точно когато искам да дойде по-бързо се бави много, а когато не бързам за 15 дни е при мен.

Каквото дойде
Цитирай
#19

+ 1 Redmi 4 Prime. Невероятен телефон, изключително съм доволен от него. За цената няма какво да говорим, просто е без алтернатива!!
Цитирай
#20

+1, току що го получих и първите ми впечатления са отлични
Цитирай
#21

+1 Мераклия!
Това GoldWay кякво е? Намирам в Ali Hongkong GoldWay

Някой пробвал ли е този ?
https://www.giztop.com/phones/xiaomi/xia...prime.html
Цитирай
#22

http://goldway.aliexpress.com/
Цитирай
#23

+1 И за мен . Redmi 4 Prime Black !

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#24

+1 и от мен.

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#25

Здравейте на потърпевшите! От две седмици и аз едва изтърпявам прекрасната работа на моя златен Xiaomi Redmi 4 Prime.Вече съм доволен.Пожелавам потърпевшите да се множим.
Приятни моменти с Примите Ви!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)