Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще бъде ли заменен гаранционно от Теленор?
#1

Здравейте, от година и половина съм горд собственик на Samsung S6 edge и досега съм много доволен никакви проблеми, но от около 2-3 месеца забелязвам една сива лента минаваща отгоре при батерията часа и известията!А и също телефона ме изхвърля от приложенията понякога и се самозаключва когато си поиска като преди това му стане черен екрана?Да го давам ли на гаранция?Не искам да ми го човъркат вътре щото е капсолован и трябва да се нагрява за да се отвори итн. Та гаранцията на Самсунг като при Епъл ли е?Когато нямат оторизиран сервиз да ти го сменят с нов? Smile

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

К&К оторизиран сервиз за Самсунг.
Направи фабрични настройки,ако няма промяна занеси го в сервиза.

Ръждата никога не спи.
Пай сее ...
Цитирай
#3

Аз съм му правил фабрични настройки и няма промяна но въпроса ми е дали като го дам на сервиз в теленор ще го отварят да го ремонтират или ще го сменят с нов като при Епъл?

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

А и каква ръжда?

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Такава, която никога не спи Wink
Давай го на гаранционен сервиз и опиши всички проблеми.
А това, че ще човъркат вътре... Ми на сервиза им е такава работата, да човъркат в телефоните.
А може и да го сменят.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Колега ръждата ми е подпис.
Давай го в сервиза. Моя се прецака зарежданеро,смениха дисплей вторична платка и още нещо. Телефона ми е неразличим от нов.

Ръждата никога не спи.
Пай сее ...
Цитирай
#6

Аха ок мерси! Smile

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Когато го оставяш в сервиза,се съставя приемо предавателен протокол. В него описват,ако апарата има забележки,примерно драскотини. Когато идеш да си го вземеш,поискай да го тестваш преди да разпишеш пак приемо-предавателния протокол след ремонта. Изтествай си го,ако всико е наред,удряш подписа и си отиваш,ако ли не,казвш какво не е отстранено като проблем и им го връщаш за оправяне.

Ръждата никога не спи.
Пай сее ...
Цитирай
#8

Е то проблема е в дисплея и че както си работя с вего стане черен екрана и телефона се заслючи безпда е натискано нещо.

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)