Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложенията спират да работят
#1

Здравейте, 
от два дни имам проблем с телефона HTC One M9. Забелязах, че проблема се появи след като всички приложения се актуализираха и реших да върна фабрични настройки. При опит за стартиране на което и да е приложение без значение дали е от телефона си (съобщенията/указателя) или изтеглени от Google Play приложение (Facebook/Twitter/Chrome and etc.) ми изписва следното: "(името на приложението) спря неочаквано. Искате ли да изпратите отчет за грешка до HTC? Това ще ни помогне да подобрим нашите продукти". От както имам този проблем изпращам отчети, но резултат никакъв. 
Помагайте, благодаря предварително. 
Ето и снимки на грешките:[Изображение: 8966291N.png]
(ако не са се прикачили ето и линк: http://www.prikachi.com/images.php?image...66291N.png )



Цитирай
Аксесоари
#2

Виж как се прави reset до фабрични настройки в YouTube там дават само ценни съвети.
Цитирай
#3

(2016-11-24, 00:00:55)person написа:  Виж как се прави reset до фабрични настройки в YouTube там дават само ценни съвети.

Правих го, продължава да си дава грешките.
Цитирай
#4

Пробвах го, не става продължава да дава същите грешки.
Цитирай
#5

Върна ли или не до фабрични настройки ?
Цитирай
#6

(2016-11-24, 04:04:07)Boby13 написа:  Върна ли или не до фабрични настройки  ?

Върнах фабрични след това Hard Reset направих и продължава да има същия проблем.
Цитирай
#7

Хард ресет и фабрични е едно и също fyi.
Цитирай
#8

Възможно е да си активирал Google backup, който да възстановява някои неща всеки път след ресет и затова да няма ефект. По принцип по време на първоначалните настройки на телефона, тези които са след първото му стартиране след ресета (въвеждане на акаунт и т.н.), имаш възможност да изключиш това възстановяване (по подразбиране е поставена отметка - тоест е включено). Направи отново ресет и по време на първия сетъп махни отметката от резервното копие, което Google иска да запази за теб. Не помня точно как се наричаше тази опция, но ще я познаеш лесно, ако четеш внимателно.
Също така преди ресета изтрий от вътрешната памет и от microSD картата (ако имаш такава) всички системни папки. Остави само снимки, музика и други подобни твои неща.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)