Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си покупката ?
#51

Аз моя миналата година го взех за 560лв 32gb black , супер доволен съм, но сигурно ще го продам тази година понеже спират ъпдейтите.
2ГБ рам са прекалено малко вече. Камерата е кофти и снима бавно, спират ъпдейтите, НО има безброй много ромове за него.

Аз не бих си го взел. Сега чакам да паднат цените на пикселите. Не бързай, изчакай. Телефона вече е доста стар модел.

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
Аксесоари
#52

@dakov, нали вече получи 8.0 Oreo, за какво спиране на ъпдейти става въпрос?

 
Цитирай
#53

(2017-09-03, 08:55:18)NoMaD написа:  @dakov, нали вече получи 8.0 Oreo, за какво спиране на ъпдейти става въпрос?


Не съм го получил още, но дори и да го получа това ще е последния ъпдейт. Съпорта спира този месец, каквото сме получили това е.

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
#54

Мисля, че това се отнася само за основни версии, т.е няма да получим андроид П, но ще получим всички версии на О както и секюрити пачове. Ще видим като пуснат Pixel 2 с 8.0.1 или с който там ги пуснат

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#55

@madmax, не виждам това да е малко откъм ъпдейти за телефон от 2015 г.

 
Цитирай
#56

Aз обмислям покупка на Xiaomi вече за същите пари, че и по-малко получаваш супер телефон Wink!

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#57

(2017-09-03, 12:14:56)c0mm3n7 написа:  Aз обмислям покупка на Xiaomi...
Успех с покупката - няма да сбъркаш.

 
Цитирай
#58

(2017-09-03, 11:27:21)NoMaD написа:  @madmax, не виждам това да е малко откъм ъпдейти за телефон от 2015 г.

Не твърдя, че е малко. Аз съм доволен, не бих го сменил докато работи, а и съм сигурен, че и след това ще получава добър къстъм съпорт. В момента наистина вече може да не си струва да се купува (най-вече нов), но лично аз не намирам нещо да ме впечатли в друг модел, че да бързам да сменям - двойни камери, 8гб рам и тем подобни неща, които лично аз дори няма да забележа, че ги имам.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#59

И аз бях се насочил към него на този етап, но все още не съм решил. Иначе в Продавалника се предлагат втора употреба, запазени и с гаранция.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)