Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с бързо изтощаване на батерия на S4
#1

Здравейте, приятели!

Имам S4 GT-I9505 от близо 3 години, но от около една положението с батерията стана нетърпимо.
Издържа при ползване максимум 5-6 часа и трябва да зареждам отново.
Купих нова батерия, държеше се нормално, но след около месец пак същото...
Моля, дайте ми съвет какво да правя? Хич не ми се носи телефона в сервиз, защото вече не е в гаранция и защото ще го държат един месец, а нямам друг апарат.
Сега например съм на 18% и ми дава 2ч и 34мин докато се зареди напълно.
Телефонът е с оригиналния софтуер, последната версия на Андроид - 5.0.1
Ще уточня каквито и въпроси да имате, предполагам, че съм пропуснал важни детайли.
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Моят телефон също е на 3 години и от около месец забелязах, че батерията пада два пъти по - бързо. Предположих, че вече е'' сдала багажа'' . На Вивацомб съм, ако има значение...

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#3

Пренисталирах андроида, сложих значително по-малко аппове, махна и СД картата.
Сега се държи по-добре изкарва по около 12 чака без зареждане  Big Grin
Цитирай
#4

(2016-11-28, 18:00:45)andy2000 написа:  Пренисталирах андроида, сложих значително по-малко аппове, махна и СД картата.
Сега се държи по-добре изкарва по около 12 чака без зареждане  Big Grin

Има много причини за бързо заминаване на батерии, като почнем от андроид версиите , точене от различни апове та стигнем до некачествени батерии.За пример мога да дам , бях закупил нова уж батерия и след 2 месеца ми се поду!!!Има една менте серии батерии за с4 които са некачествени и така аз си карам със старата батерия която доста добре държи, при положение че аз имам на ден 3-4 часа екран (игри)....
Цитирай
#5

Ами моята не е от скапаната серия батерии за S4. Едно време съм я проверявал по сериен номер.
Аппове съм сложил максимално малко, андроидът ми е последния, който има за S4.
Цитирай
#6

Аз отдавна се махнах от официалния Лоли , и карам на къстъм ромове , значително по-доволен откъм батерия.Но както писах по-горе, изразходването на един заряд зависи от много неща, а и да не забравяме С4-ките като цяло са си дрейн телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)