Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto Z dual sim
#1

Здравейте колеги,

Мислех да си взема google pixel xl, но прекалено много време се бави вече и не ми се чака, затова си поръчах Moto Z dual sim, вторник пристига и ще пиша подробно мнение за него, какво и как :Smile единственното което ме притеснява, е че на този етап няма custom roms, но ще поживеем ще видим Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте отново колеги,

Телефончето кърти от всякъде, въпреки че е много субективно на външен вид, адски много ми допада, харесва ми, че е с изключително тънък профил, по тънак е от macbook air-а ми Smile

Лошата част, доста трябваше да чета в xda, за да разбера как се рутва Smile, реално не е сложно, но е много за четене и го пръснах няколко пъти, въпреки това сега вече е рутнат и бачка перфектно.

Лаг почти няма, през 99% от времето работи адски гладко. 4g ram си казват думата, мултитаскинг-а е на много добро ниво, много рядко да не кажа никога не ми релоадва приложенията в бекграунд.
Ами това е за сега, много съм доволен, ако някой има същият телефон и иска рут, да си каже ще помагам. Smile
Цитирай
#3

Moto Z може да получи модул с технологията Tango : http://www.mobilebulgaria.com/news/39126...0%B0-tango

 
Цитирай
#4

Нов ъпдейт за Moto Z. Основно подобрява ниския звук на нотификациите. Версия - NPL25.86-17-3 (540MB).
http://www.gsmarena.com/new_update_hitti...-22424.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Здравейте, аз съм от близо седмица с Moto Z. Няма такъв телефон. Найстина съ полвал каво ли не, даже полседно бях с ipone 6s 128 и направо моторолата размазва. Във всяко отношение е съупер направен, няа нищо излишно в него. Smile Исках да попитам зао няма раздел за него както и за Moto Z play? Smile

Nexus 5 ----> LG G3 , 32 GB ----> iPhone 6s, 128GB ----> Moto Z---->Moto One Vision ----> Lenovo Z6 PRO----> Huawei P40 Pro
Цитирай
#6

@spycar, този пост спокойно може да се съотнесе като отговор на твоя въпрос.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#7

Motorola Moto Z - ревю

 
Цитирай
#8

Момчета,четох по ревютата,че на тъмно фокусира бавно и ако обектът шавне размазва яко. Дали има вариант за софтуерно решение или ситуацията си остава по този начин?
Цитирай
#9

Здравейте!Ще помоля да коментирате батерията на този модел или ако някой има другият Play с по голямата батерия че съм тръгнал да си избирам телефон и за мен най важно е колко държи батерията!За сега съм се спрял на LENOVO P2 Snapdragon 625 Octa-core - 2.0GHz 5.5" FHD Android 7.0 4G Phone 13 MP CAM 4 GB RAM 64 GB ROM 5100mAh или Motorola Moto Z Play със почти същите характеристики само батерията е 3510mAh!Моля за вашето мнение!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#10

От 23.03.2018г. Motorola Moto Z влиза в промоция на 699лв. С подарък insta share projector във веригата на Техномаркет. Офертата е мега добра, защото само проектора е към 5 стотака Big Grin
Цитирай
#11

В olx се продава нов проектор за 290лв.
както и чисто нов Moto Z с кутитията за 450лв
Не на всеки ще му е необходим проектора
Но ако се купи от Технополис и се продаде проектора
примерно за 250лв, телефона ще излезе 450лв,
но с гарантиран произход
Иначе Moto Z наистина е супер телефон
Аз го взех при преподписване на план с оператор
за 136лв с подарък JBL колонка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)