Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

инфо за 4g на one plus3за
#1

здравейте,от септември използвам oneplus3 закупен е от сайта от американец който после ми го донесе.пиша това защото не знам дали има значение относно въпроса ми а той е следният: имам активиран 4g настройките на телефона са направени както пише в сайта на мтел и пак не мога да използвам тази услуга.ако може някой да помогне.телефона е с версия 3.2.7 на oxygen os.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си сигурен, че SIM картата ти е 4G и имаш активирана 4G услуга, която си тествал на друг апарат успешно, не остават много опции - да не си с модел А3000 за щатите? Той е с различни честоти за 4G и е много вероятно да не можеш да го ползваш тук на 4G. MTEL както и другите български оператори са на Band 3.

Тук можеш да видиш разликите в честотите между американския, европейския и китайският модели: https://oneplus.net/global/3/specs

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Ако си с Американския модел нямашда има 4г!!!

[Изображение: Untitled.jpg]
Цитирай
#4

благодаря за отговорите.Точно с модел а3000 съм и явно заради разликата в честотите няма да мога да го използвам.Защото е поръчван от американрц и явно са му дали такъв модел ако го поръчваш за европа,модела е друг.И все пак благодаря за отговорите.
Цитирай
#5

(2016-11-26, 16:06:57)chitalov написа:  Ако си с Американския модел нямашда има 4г!!!

[Изображение: Untitled.jpg]


Колега, този скрйн от кой сайт е?
Цитирай
#6

@asbozh - willmyphonework.net

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#7

Колеги, има ли някой който да ползва тук китайската версия на телефона - А3010? Има ли някакъв проблем с частоти/мрежа/4g?

 
Цитирай
#8

работи китайската версия в БГ
Цитирай
#9

(2017-06-20, 02:29:00)NoMaD написа:  Колеги, има ли някой който да ползва тук китайската версия на телефона - А3010? Има ли някакъв проблем с частоти/мрежа/4g?

4G не бачка тук. Само с 3G трябва да се примириш.

Всъщност не съм на 100 % убеден. Ако модела поддържа LTE 1800 значи ще работи тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)