Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни проблеми и питания

Сериозно. За това никога няма да се сетя. Каква да сложа?
Не е от темата, сложих си темата по подразбиране, но пак не става.

LG G3
Цитирай
Аксесоари

Само на фейсбук ли прави така
Цитирай

Тези значки (badge-овете) до тяхното меню се стига като се задържи за няколко секунди върху началния екран, ако не се лъжа. Няма да е зле да провериш какво се случва там, да не би да има някаква аномалия...
Цитирай

На Вайбъра и Whatsapp си получавам известия.

LG G3
Цитирай

А във фейса само единично ли е менюто за известия, защото виж месинджъра:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Какво иска този скапан преводач, като всичко е разрешено? [Изображение: c2d4b792bf12e5b1c49259ecf607d258.jpg][Изображение: 716b44ea5d2fdd1a5ee15c9177dc218e.jpg][Изображение: cf10544d6b8610e4a236316a4d88c285.jpg]

LG G3
Цитирай

Така. Племенника ми си счупи дисплея на телефона (xiaomi redmi note 3 2/16 snapdragon). Аз като добър свако веднага поръчах от али-то с рамка, обаче докато го сменях се изтръгна буксичката на антената от горната платка на тънкото кабелче. Както и да е, но телефона след това не се включи, в смисъл излиза логото и до там, просто беше да зареди с часове. Върнах стария дисплей и същата работа. 
Въпрос: какво мма&ками се случи? Няма как да е от антената?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай

Отговор. Следващия път го занеси в сервиз за смяна, защото евтиното накрая винаги излиза по-скъпо.

 
Цитирай

И каква е разликата кой ще развие и навие десетина малки болчета? Все пак не сменям дисплей за първи път. Четири дена по рано направих същата процедура с телефона на синът ми.

Въпросът е защо не стартира? Мога да го вкарам във фастбот, но не тръгва. Дори му дадох Wipe Data, но нищо стой си така.


Прикачени файлове Миниатюри
   

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай

Пробвал ли си да флашнеш някой ром , или се надяваш да си запазиш данните от телефона.
Цитирай

И според мен проблема няма общо със смяната. Ако държиш на данните трябва да свалиш същия ром, с който си в момента и да вкараш телефона в ЕДЛ РЕЖИМ(може през тестпойнт или с бутоните).
За да не ти затрие данните трябва да се редактира един xml файл:
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=730214
Цитирай

Няма да пазя данни. Искам само да го подкарам. обаче за последно флашвах преди 2 години и нямам никакъв спомен как става. Някъде май беше описно стъпка по стъпка. Какво се теглеше?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай

Ako e qualcomm версията:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84078
Цитирай

Защо не мога да свържа с Bluetooth телефона с часовника? С Redmi 4 се свързва, но с Redmi Note 3 не става. [Изображение: 6421f9b54fa4aab5af891cb7d8bd980d.jpg][Изображение: 39c4533808c0fcac3453c572d3401276.jpg][Изображение: 8181c20315857a43d0967a0565817a5a.jpg]

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)