Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни проблеми и питания
#51

@mar80

1-ви вариант:

https://play.google.com/store/apps/detai...uicktuneup

2-ри вариант:

https://play.google.com/store/apps/detai....screenoff

3-ти вариант:

https://play.google.com/store/apps/detai...ne.psensor


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
Аксесоари
#52

Може ли от MIUI GLOBAL 7 да премина директно на 8.1.1.0

LG G3
Цитирай
#53

Пробвай през ъпдейтъра да си направиш актуализацията. А съобщение за ъпдейт би трябвало да има също.

 
Цитирай
#54

И аз да ползвам чуждата тема-как да разбера нота дали е special edition,  с накакво приложение или подобно(за през фастбуута малко ми идва сложно, ако има някъде обяснено по-подробно,  не съм против и някой линк).
Цитирай
#55

Special edition e 2mm по-дълъг

Fastboot е най-сигурния метод, защото чете информацията на системно ниво. Всичко останало може да бъде манипулирано

Въпреки всичко можеш да си свалиш терминал от плейстор и да видиш там какво пише

После сравняваш по тази таблица:
[Изображение: Screenshot_from_2017_01_06_09_18_42.png]


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#56

AIDA64 от плейстора също така
Цитирай
#57

(2017-01-14, 12:17:04)plamen_k написа:  AIDA64 от плейстора също така

Ако може да му се вярва на приложението,  тел.  е kate(с надписи на английски на кутията). 
Голям проблем ли е че е special edition?
Цитирай
#58

Проблема е в по-големия размер. Трудно се намират калъфи и протектори.

LG G3
Цитирай
#59

Мен по-скоро ме притеснява софтуерната поддръжка,  официална и неофициална на какво ниво ще да е.
Цитирай
#60

При special edition е много по-зле
Цитирай
#61

спешъл беше само в началото,сега вече не е за предпочитане кейт варианта
Цитирай
#62

Здравейте, имам Redmi Note 3 с MIUI LHNCNDI 8.1.3.0 Stable. Инсталирал съм си Google Play, но като си изтегля LinkedIn първоначално всичко е наред - приложението работи, но след рестартиране на телефона, LinkedIn-а се променя на китайското приложение - под иконата се изписват йероглифи и самото приложение е различно и не поддържа всички функционалности. След изчистване на cache и date на приложението го деинсталирам и след повторна инсталация всичко се повторя - до рестарт на телефона, LinkedIn-а работи, след рестарт се променя. Помни ми и профила някъде и след инсталация директно ми се зарежда профила и е готово за употреба. Това ми се случва само с LinkedIn. Някакви идеи как да изчистя запаметените данни и как да не се променя LinkedIn към китайския такъв? Ако има как да забраня и използването на MI App Store ще е супер.
Мерси предварително!
P.S. писах и в muiu.bg, но предполагам тук повече хора надничат Wink
Цитирай
#63

Според мен се обновява до китайската си версия от Ми апп стор. Виж в настройките да спреш обновяванията и... Може и да се оправи
Цитирай
#64

И защо си с китайски stable ако не е тайна?

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#65

Aз мисля, че е с МТК версията
Цитирай
#66

да,с мтк трябва да е защото кензо е нещо с Mhomidi
Цитирай
#67

(2017-01-15, 10:47:32)maistora_1 написа:  Здравейте, имам Redmi Note 3 с MIUI LHNCNDI 8.1.3.0 Stable. Инсталирал съм си Google Play

През мен минаха два телефона Special edition и двата си имаха инсталиран Google Play.

LG G3
Цитирай
#68

Нормално е при теб да има гугъл, защото за SE има само Global ромове, а човекът е с китайски ром и там няма как да има гугъл.
Цитирай
#69

Китайски стейбъл съм, защото е МТК, както познахте. Така си дойде телефона и не се занимавам да сменям ром, да не стане кофти Wink Иначе днес намерих в някаква папка lib, че се пазеха данни за LinkedIn и ги изтрих. След това се опитах да спра всякакви обновления на MI App Store и отново инсталирах LinkedIn. Засега нямам грижи и самото приложение не се променя Wink
Цитирай
#70

Инсталирах MiPCSuite, но не разпознава телефона ми Redmi Note 3 Pro, а разпознава само таблета Mi Pad. Някакви идеи и предложение за решение?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#71

По спомен, Андроид 6 не работи с MiPcSuite. Все пак виждаш ли телефона в "Диспечера на устройствата" ?
Цитирай
#72

За МТК версията си трябват МТК драйвъри

http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html
Цитирай
#73

Redmi Note 3 Pro с MTK ли е?
Цитирай
#74

НЕ, просто темата много се омаза и мислех че друг пише.
Трябва за всеки проблем да се пуска нова.

Мондисо мисля че беше със Special edition даже
Цитирай
#75

С Про версията съм и с Андорид 6. Последният Глобъл стейбъл. Преди това бях с Деволпър, но пак не го разпознаваше Сюита.
Телефонът го виждам в диспечер на устройствата


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)