Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни проблеми и питания

Ресетна ли при прехода от Лолипоп към Маршмелоу?
Цитирай
Аксесоари

Защо тези две неща ми точат толкова много ток от известно време при условие, че телефона се ползва постоянно и почти не стой в покой? Със Stable China съм.
Цитирай

при мен са с 50%повече,мисля че е нормално
Цитирай

Това не е нищо, напълно нормално е

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При вас има ли такава икона и защо не мога да я изтрия? Изписва ми неуспешно изтриване, опитайте отново. [Изображение: 243922a0d02b4bd146c4479d9f4ab81d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

LG G3
Цитирай

SD версията - искам да си сваля всички снимки на друг телефон, връзвам го към компютъра, отчита го, обаче нищо не излиза. Имаше ли нещо за натискане, понеже екрана ми е целия на линии и не виждам какво правя. Имам супер много снимки от апарата, които съм съхранявал в телефона, ако не стане по този начин има ли друг да си ги изкарам. Също ми трябват бележките и гласовите записи, в кои папки да ги търся и дали Мейзу ще ги прочете ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Когато го свържеш към pc-to трябва да избереш Usb use for, по default ти е на charging only (трябва ти transfer files(mtp)). Ако имаш Mi акаунт можеш да пробваш да ги бакъпнеш там, като бакъпа включва всичко изброено от теб.
Цитирай

Може ли скрийншот, за да знам къде да натискам, нямам Ми акаунт.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Заповядай.
.png Screenshot_1.png Размер: 178.51 KB  Сваляния: 38
.png 22.png Размер: 113.49 KB  Сваляния: 33
Цитирай

Благодаря

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Здравейте. Като си извадих слушалките не ми се скри иконата. Сега не мога да разговарям освен на спиикър. Телефона си мисли че са включени постоянно. Дали проблема е софтуерен или хардуерен?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай

КОгато набереш някой, долу до бутона за изключване в ляво има опция да си избираш с какво да говориш: блутут , говорител, слушалки.....
Цитирай

"Roskata115",почисти или продухай гнездото и ще се оправи .Доста често ми се случва.

Sony Xperia L 4.2.2,Xiaomi Redmi Note 3 (SD)
Цитирай

Вкарай слушалките и ги извади пак
Цитирай

Здравейте, аз съм с проблема малко по от горе. Компютъра ми разчита телефона, излиза даже модела, но като отвора файловете и изписва, че има 0 файла. Важни са ми данните от него, аз ще поръчам нов дисплек, но докато дойде и го сменя ще минат два месеца, а съм на зор, как компютъра да покаже файловете ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

И какво стана с натискането. Сигурен ли си че го познава като MTP устройство
Цитирай

Не става, гледах и клипове и пробвах доста пъти на сляпо, обаче май нищо ме уцелвам. Компютъра си го приема, излиза си папка Redmi Note 3 и като я отворя - 0 файла.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Колега имаш ли custom TWRP? Ако имаш , стартирай го и виж дали ти показва файловете в телефона. По тоя начин съм качвал файлове в телефона.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

custom twrp може да няма и единственото, което се сещам е adb ако върви с командата adb pull /sdcard/ да ти дръпне всичко на компа
Но трябва да си сигурен че имаш включен usb debugging и е позволено на устройството да дава достъп на компютъра
Цитирай

Нямам, а това adb pull как точно става, би трябвало да ми е включен usb debbugging.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

ами трябва да имаш, или да знаеш къде стои, adb.exe на твоя компютър.
Най-лесно е ако имаш Mi flash - тогава можеш да го намериш в C:/Xiaomi/Mi flash/Sources/Third party/Google/Android

Shift+десен бутон на мишката някъде на празно място в папката и избираш да се отвори терминал
вътре пишеш adb devices
трябва да върне някаква информация.
и тогава можеш да пробваш с командата adb pull /sdcard/DCIM/
(не съм сигурен дали иска точното място на което да ги свали или по подразбиране започва в папката от която въвеждаш командите)
Ако напишеш само adb ще излезе хелп, на който можеш да видиш коя команда за какво е
Цитирай

Колеги имам малък проблем, който ме мъчи отдавна и не вземам мерки. Примерно нагласям телефона след 5 мин. неактивност да гаси дисплея, заключа го и като ми дойде известие и дисплея светне на заключен екран и не гаси, както по- рано след няколко секунди, а чака пак 5 мин. и така батерията изненадващо си изчезва... Така и така не разбрах, аз ли съм пипнал нещо или след пореден ъпдейт се е получило така, но е ужасно дразнещо и не зная как да го спра. Идея?

Със Stable China съм, последен ъпдейт.
Цитирай

Проблема се оказа от едно приложение за яркост, което не е от маркета и е малко специфично.
Цитирай

Здравейте, защо не получавам известия във Фейсбук или по-точно значки върху приложението? [Изображение: e4bce3b1e37bd013be65d3fa84db25e7.jpg]

LG G3
Цитирай

Заради темата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)