Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложенията
#1

     
   Здравейте, някой може ли да ми каже каква е тази глупост? Каквото и да направя, все се появява. Не е само на това приложение. Брат ми е със същия модел и двамата имаме този проблем от както сме с марлелола... Моля помагайте! Благодаря ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Някое приложение ти създава този проблем.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1334116
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1316130
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1318532

Досега различни колеги са установили, че виновник са тези приложения: Twilight, Clean Master и File Manager HD.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

Благодаря за бързия отговор! Пуснах всички разрешения на приложенията, които ползвам и май се оправи. Дано да е така. Благодаря ти! Това не е първия случай, в който точно ти ме спасяваш! Smile Big Grin
Цитирай
#4

Не е от приложение, а просто иска права

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Понякога е от приложение, защото пак се показва, дори при активирани права. xn3k ги каза основно кои са проблемните.
Цитирай
#6

Изкл му правата и пак вкл или ресвам тела и се оправя

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

    Здравейте колеги, проблема още си остава! Пробвах всичко което сте ме посъветвали, но оправя се и после пак същата история. Писна ми от сони като цяло... Що за простотия е това не знам... Гледах и клипа, но не са ми активни бутоните...
Цитирай
#8

Просто го остави така, само ще се оправи, и при мен е така. Просто не са доизмислили нещата със правата

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Аз продължавам да твърдя, че е от някое приложение, защото никога и на нито един телефон, който съм имал не ми е излизало такова съобщение... а аз съм имал мноооого телефони.  Cool

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Е кое, ако не Messenger...Тия chat bubble heads как мислите работят? Май точно така....
Цитирай
#11

(2016-12-02, 21:04:56)xn3k написа:  Аз продължавам да твърдя, че е от някое приложение, защото никога и на нито един телефон, който съм имал не ми е излизало такова съобщение... аз аз съм мноооого телефони.  Cool

Няма как да не ти е излизало, трябва да ползваш супер старо Sony за да не си ползвал 6.0

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Потребител от форума например потвърди, че проблема при него с появята на конкретното съобщение, е преустановена с премахването на приложението Clean Master.
Също съм на мнение, че проблема се дължи на приложение, като до момента поне при мен, независимо от версия и компилация на Андроид, не съм получавал това съобщение което описва автора на темата, но други потребители от форума са се оплакали и след изтриване на споменатото приложение или подобно, известието бива прекратено.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#13

Потребител от форума например потвърди, че проблема при него с появята на конкретното съобщение,  е преустановена с премахването на приложението Clean Master.
Също съм на мнение,  че проблема се дължи на приложение,  като до момента поне при мен,  независимо от версия и компилация на Андроид, аз също мога да заявя, че не съм получавал това съобщение, което описва автора на темата, но други потребители от форума са се оплакали и след изтриване на споменатото приложение или подобно, получаването на известието бива прекратено.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#14

(2016-12-02, 23:15:33)BGDropche написа:  Няма как да не ти е излизало, трябва да ползваш супер старо Sony за да не си ползвал 6.0

Сега ползвам 2 броя XZ, преди тях 2 броя Х, а преди тях... Z5 Premium, Z5, Z3, Z2, Z... по напред няма смисъл да изброявам. Последните 6 телефона са ми били с Marshmallow и никога, никога... ама нито веднъж не съм виждал такова съобщение!  Unknw_mini 

Също така не инсталирам приложения, които не ми трябват наистина и никога не съм ползвал оптимизатори, клийнъри, антивирусни, програми за бенчмаркове и други подобни глупости. Телефоните ми винаги са били в перфектно софтуерно здраве.  Lol

Ето, това е всичко инсталирано на телефона ми:

[Изображение: 89cacc6fac53c3c8.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

Махни балончето на фейсбук месинджъра и ще се оправи. Тема тук >>  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1326643



[Изображение: 2_2016_234919_GMT_0100.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)