Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поддръжка и гаранция на Oneplus
#1

Здравейте, искам да попитам за поддръжката на Oneplus 3, респективно Oneplus 3T.
Мисля да взимам Oneplus 3T и ме интересува, ако нещо се сбъгяса с телефона, къде трябва да дам телефона?
С доставки ли ще се занимавам или....? Някой сблъсквал ли се е с това?
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямат официален сервиз в България до колкото знам. Най-вероятно ще трябва да им се изпраща телефона, ако не до Китай, то поне до някоя база в Европа, но като цяло съпорта им е на ниво. Спред мен биха отстранили евентуален проблем по бързо от колкото в Мост например... Иначе от няколко месеца следя форума, а от средата на август и аз съм с такъв телефон. За хардуерен проблем до сега не съм чул. Остава само не дай Боже някоя травма... Big Grin Така че ако размера не ти е проблем поръчвай смело, въпреки че аз лично много мразя големи телефони и много се бунтувах срещу тенденцията всеки следващ модел да по-голям от предишния, но свикнах и сега не ми прави впечтление Wink
Цитирай
#3

Малко инфо за гаранцията: https://oneplus.net/bg/privacy-and-legal

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#4

Оказа се че докато се наканя Oneplus 3T свърши Sad Sad Sad . 
Откъде другаде мога да го взема?  Вариант е и по стария Oneplus 3. Гледах сайта Oppomart.com и искам да попитам някой пазарувал ли е оттам?
Там Oneplus 3 е 400$, което е най-евтиното което намерих.
Чета двусмислени мнения за този сайт. Та, някой пазарувал ли е оттам? Ако не от къде мога да взема OP3?

Благодаря предварително.
Цитирай
#5

@kistbam, най-добре от сигурен търговец. Например този

 
Цитирай
#6

Е как? От днес го има наличен отново за България.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#7

kistbam, ако не купуваш от официалния сайт, внимавай коя версия ще вземаш, защото китайската и американската (по спомен) са несъвместими с 4G сигнала в България.
Цитирай
#8

(2016-12-07, 14:42:06)djikata написа:  kistbam, ако не купуваш от официалния сайт, внимавай коя версия ще вземаш, защото китайската и американската (по спомен) са несъвместими с 4G сигнала в България.

Колебанията ми са между Oneplus 3 от Aliexpress от търговеца, който ми показа NoMaD или Oneplus 3T от официалния сайт.
Oneplus 3 - 760лв.
Oneplus 3T - 870лв. 

Чудя се дали тези 110лв. повече си заслужават за 3T-то, или това че е от официалния сайт е по-важно.
Някой пазарувал ли е от този търговец в Aliexpress?
Всякакви съвети ще са ми от полза. На 14 ми превеждат парите и купувам.
Въпроса е кой от двата?
Цитирай
#9

(2016-12-10, 21:33:26)kistbam написа:  Коле*анията ми са между Oneplus 3 от Aliexpress от търговеца, който ми показа NoMaD или Oneplus 3T от официалния сайт.
Oneplus 3 - 760лв.
Oneplus 3T - 870лв. 

Чудя се дали тези 110лв. повече си заслужават за 3T-то, или това че е от официалния сайт е по-важно.
Някой пазарувал ли е от този търговец в Aliexpress?
Всякакви съвети ще са ми от полза. На 14 ми превеждат парите и купувам.
Въпроса е кой от двата?

Взимай Т-то без да се замисляш... Като купуваш телефон за близо 1000лв, който правиш сметка да ти служи поне 2 години, 100 лв не трябва да се пестят. После ще те е яд много. Още повече, че за мен е много по-добре да си го вземеш от официалния им сайт... Неприятното е, че може да го почакаш бая, но със сигурност ще дойде и всичко ще е наред Wink
Цитирай
#10

(2016-12-10, 21:33:26)kistbam написа:  Коле*анията ми са между Oneplus 3 от Aliexpress от търговеца, който ми показа NoMaD или Oneplus 3T от официалния сайт.

Някой пазарувал ли е от този търговец в Aliexpress?
TO - е проверен търговец. Лично аз съм пазарувал от него, много от колегите тук - също. Препоръчвам го. Може да прочетеш и отзивите за него на самата страница на сайта, за да предобиеш още по-ясна ясна представа за него. Също така предлага и опция с доставка DHL, като по този начин няма да платиш тук никакви допълнителни такси и други митнически сборове.

 
Цитирай
#11

(2016-12-10, 21:33:26)kistbam написа:  Коле*анията ми са между Oneplus 3 от Aliexpress от търговеца, който ми показа NoMaD или Oneplus 3T от официалния сайт.
Oneplus 3 - 760лв.
Oneplus 3T - 870лв. 

Чудя се дали тези 110лв. повече си заслужават за 3T-то, или това че е от официалния сайт е по-важно.
Някой пазарувал ли е от този търговец в Aliexpress?
Всякакви съвети ще са ми от полза. На 14 ми превеждат парите и купувам.
Въпроса е кой от двата?

От TO нямаш официална гаранция - демек нямаш гаранция. От официалният сайт имаш гаранция и 3Т си заслужава повече, дори само заради по-голямата батерия и по-ефективния процесор - батерията я сравнявах, реално държи поне 10-15% повече от моята, gunmetal цвета е много готин. Задна камера/дисплей са идентични, предната камера на OP3 е по-добра от OP3T с малко, но подозирам, че софтуерно ще го оправят и това. РОМ-а му все още е леко бъгав, но ще го оправят. Бързодействието е видимо еднакво при употреба, на антуту точките са около 15к повече. С две думи - купувай 3Т от официалният сайт и ще останеш много доволен. И си купи и калъф още от сега от някъде да идва по-бързо, че телефона ще ти е хлъзгав Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#12

(2016-12-12, 09:31:40)stenlius написа:  И си купи и калъф още от сега от някъде да идва по-бързо, че телефона ще ти е хлъзгав Wink.
Стига де, тъкмо се бях навил да карам без в началото Big Grin . Толкова ли е хлъзгав металния телефон? 
Аз имам дилема с тези кейсове. Харесах си само Cruzerlite ама няма как да ми легне за под 60лв с доставки и всичко. А от китайските не мога да намеря някой с открити бутони.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#13

Достатъчно хлъзгав е - има някакво сцепление, но е тънък и на суха кожа се хлъзга стабилно, кандидат за свободно падане е. Аз лично купувам кейсове до 6-7 долара, 60 лв не бих дал никога Wink.

(2016-12-12, 12:16:57)mita6ki9 написа:  Аз също не съм давал такива пари за кейс, но като се сетя колко малко са издържали евтинджоците при мен..Може да споделиш от кои си доволен. Аз като цяло търся черен силиконов гръб.

В другата тема с аксесоарите ще е Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#14

Аз също не съм давал такива пари за кейс, но като се сетя колко малко са издържали евтинджоците при мен..Може да споделиш от кои си доволен. Аз като цяло търся черен силиконов гръб.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#15

Благодаря на всички, които се включиха в тази и
другата ми тема за избор на телефон.
Решението е взето, телефона е поръчан.
Oneplus 3T от официалния сайт.
Пише че до 9 Януари ще го изпратят, а до 14 Януари ще го получа.
Дано дойде по бързо Smile Smile Smile .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)