Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтрих си ROM-а
#1

Здравейте,
преди време си бях руутвал телефона заради това, че не можех да местя приложения на SD картата, а бях с малко вградена памет. Ползвам един Coolpad Porto S, уж махнах root-а, но не се сетих да пусна една проверка дали всичко е ок, за да мога да wipe-на всичко. И дотам - стои си само на логото на Coolpad, какво ли не пробвах - не става. Влизах в recovery-то, пак не става отникъде. Четох, че тоя проблем с логото може да се получи, ако не се е махнал руута, както явно е и станало в случая.
Още по-големият проблем при този модел е, че няма стоков ром за него и няма откъде да си върна нещата. Телефона е още в гаранция и ако го пратя на сервиз, оттам ще ми го върнат и на 90% съм сигурен, че ще е ми заявят, че аз съм причината за проблема.
Та, има ли някакво решение на проблема или?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз пък съм сигурен 99 процента , че ще ти го вземат . 1 процент оставам за тебе ако нещо им споменеш за рут , тогава нещата ще се обърнат .

Storstark
Цитирай
#3

Напиши си точно модела да видим дали няма да намерим софтуер.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Coolpad Porto S E570 е модела. Къде ли не рових, няма нищо.
Цитирай
#5

За този май ще се намери Coolpad Roar Plus E570 , но ти казваш Coolpad Porto S E570

Източник >> http://coolpadmobile.vn/forum/index.php?...m-ygdp.14/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Този Roar Plus май е със Snapdragon 410,Porto-то е с Mtk...Поне така мисля,без да съм сигурен де....Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)