Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията - Резултати!
#51

Ето снимки от днес, повече май няма на къде освен ако не го ползвам само за разговори, с бетата тези неща ми изглеждаха невъзможни.
http://prikachi.com/images.php?images/689/9037689N.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/695/9037695v.jpg
Цитирай
Аксесоари
#52

Ето как е днес батерията на моя Huawei P'9 lite.Телефона съм го натоварил със страшно много приложения[Изображение: 2f8b091aae87292bd1631523ee02f6a1.jpg][Изображение: 7e5ab20135507e158fa97de12e302cf7.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#53

Забелязах ,че с 5% изкарах цели 44мин. дисплей на 4G и това с ”БЕТА” версията ... Оказа се ,че когато е на 4G с добър обхват, ровенето в интернет е доста приятно, бързо и енерго пестеливо. Ето и скриин шотчета..
               

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#54

8 часа екран не бях виждал. Два дни почивка и голямо ръчкане.


Прикачени файлове Миниатюри
       

HUAWEI P20 lite
Цитирай
#55

Как успявате да изкарате толкова дълги периоди без събуждане? Моят постоянно се буди и батерията пада бързо в стендбай. Нямам толкова много приложения, а тези, които са на телефона ми, са стандартните фейсбук, месинджър и т.н. Ако някой има предложения за приложение, което да ми покаже какво буди телефона и да не трябва руут, да споделя.
Цитирай
#56

[Изображение: 19f95a9971e8989f55e2344125a9415d.jpg][Изображение: 8211a0e2c948bbac0de697ea6d7468fb.jpg]

На 50% съм с 3ч. и 48 мин. екран и съм много доволен. С гривна ми банд 2 съм и съм я направил постоянно да е включена затова телефона почти незаспива.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

(2017-02-12, 15:02:33)rivalxm написа:  Как успявате да изкарате толкова дълги периоди без събуждане? Моят постоянно се буди и батерията пада бързо в стендбай. Нямам толкова много приложения, а тези, които са на телефона ми, са стандартните фейсбук, месинджър и т.н. Ако някой има предложения за приложение, което да ми покаже какво буди телефона и да не трябва руут, да споделя.

Точно тези приложения, които изреди са кръвопииците на батерията.
Цитирай
#58

Най-вече wifi трябва да не излиза черта в статистиката , когато той не е пуснат. Оказа се ,че има една настройка на wifi, която оставя телефона в постоянно будно състояние , защото wifi сканира постоянно за налични мрежи и не оставя телефона в покой.           

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#59

Ако изключим опцията wifi да не е включено винаги като изгасне екрана мисля че няма да има интернет или бъркам
Цитирай
#60

Така е.
Цитирай
#61

При мен е само при вкл. захранване и няма проблеми.
Цитирай
#62
Photo 

Малко за батерията и от мен


Прикачени файлове Миниатюри
       

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#63

                    Колеги аз нещо не съм доволен от батерията в последната седмица... някакви идеи какво може да се случва?

HTC Desire Alcatel OneTouch Idol 2 
Huawei P9 lite New Style of Look
Цитирай
#64

Изчисти кеша на google play услугите и виж дали продължава да се събужда.
Цитирай
#65

(2017-02-17, 08:26:13)plamend93 написа:  Изчисти кеша на google play услугите и виж дали продължава да се събужда.

За съжаление не помогна... Confused

HTC Desire Alcatel OneTouch Idol 2 
Huawei P9 lite New Style of Look
Цитирай
#66

Погледни дали имаш приложения за актуализация в магазина, и ги ъпдейтни.

П.С. Този процес "Медиен Сървър" за какво е? Музика? При мен е на 0.10%
Цитирай
#67

            ,,така малко от мене батерия.Само youtube,  и Vyber,без излишни приложения и глупости.А вие тука ми се карате за некакви бети мети. 7 часа екран кога самунг ми направи gg !.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#68

Зависи от Самсунга, при еднакви условия, J5 2016 ще направи и повече, батерията е по голяма, а дисплея с по ниска резолюция и много по малка консумация.
Цитирай
#69

То зависи и какво е включено и какво се прави с телефона когато екрана е активен.
Цитирай
#70

Еми всеки ден говоря видео чат вайбър нон стоп youtube без фейсбуци и излишни тъпни правил съм 8 часа и 20 мин !Иначе позвам го също и да говоря много патрон си е,единственото нещо което куца на този телефон е КАМЕРАТА тя е дроб, всичко друго е перфе.
Цитирай
#71

Един опит и от мен. Вчера, около 18:30 часа го заредих на 100%. Снощи, от 23:00 часа до сутринта днес, до 0:00 часа, на екран цяла вечер /пуснат Ютуб/. От 100% батерия, на сутринта беше на 40%. Мисля, че си е напълно нормално това!!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#72

Също така зависи и от оператора силата на сигнала дали сме на едно място или пътуваме, аз лично пътувам често и ми е трудно да го тествам на едно място но горе долу около 4-5ч екран мисля че не са проблем на този телефон.
Цитирай
#73

(2017-02-12, 22:13:45)niksanvn написа:  Най-вече wifi трябва да не излиза черта в статистиката , когато той не е пуснат. Оказа се ,че има една настройка на wifi, която оставя телефона в постоянно будно състояние , защото wifi сканира постоянно за налични мрежи и не оставя телефона в покой.  

При мен е зададено по друг начин. Включено или изключено да е?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#74

Според мен чертата на WIFI, се дължи на това, че в опциите за сканиране на местоположението има отметка, която го позволява.
Спрете сканирането и графиката ще се промени.
Цитирай
#75

При мен е ето така...     
но както каза колегата по-горе...трябва се спре сканирането... ето така     

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)