Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията - Резултати!

(2018-05-12, 11:49:41)Lenux написа:  Колеги, като за 2 годишна батерия как ви се вижда Smile

Какво да кажем ? от снимките ясно се вижда че, телефона почти не се ползва! За 4 дни телефона общо има 3ч активност на дисплей. Пробвай 3-4ч активност за един ден и ще видиш колко ще изкараш. Със здраве да си го ползваш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
Аксесоари

Аз смених батерията която беше на година и половина. Разликата е огромна.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Демек след година и половина две нова батерия или нов телефон
Цитирай

Моя след 2 месеца прави 2г. Батерията си е ОК. Нямам никакви забележки, засега.
Цитирай

Имаш ли някаква тайна за дълъг живот на батерията
Цитирай

И моят септември става на 2г. Държи преблизително два дни. Ако го използвам интензивно издържа ден.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

(2018-05-13, 12:41:39)esil2 написа:  Имаш ли някаква тайна за дълъг живот на батерията

Нямам. Зареждам когато и колкото ми е удобно. Не играя игри, ако има значение.
Цитирай

И аз не играя игри ползвам го за интернет и разговори но работата ми е такава че трябва постоянно да имам батерия за това го зареждам почти всеки ден независимо колко е изтощена, и не знам дали това всекидневно зареждане не се ли отразява отрицателно на батерията.
Цитирай

Здравейте колеги виждам че темата е старичка но все пак искам да попитам относно моята батерия дали това е нормално а се надявам някой да види и да отговори Big Grin

Huawei P9 Lite 2017 Android 8


Прикачени файлове Миниатюри
                   

За всичко си има решение Smile
Цитирай

^ Колега, скрийншотите са ти от различни часове, няма как да направим подобна висша математика. Дай скрийншоти от един и същи момент.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)