Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone 3 ZE520KL.
#26

Ами пегасус 3 x008 явно няма. Щом от 5 месеца моя приятел няма оплакване от баща си, а сега взе и за брат си същия всичко е наред. Към момента и аз не виждам проблем. Докато му инсталирах нещата и му правих настройките навъртях 3 часа дисплей и беше на 70%, доволно за резервен телефон.
Очевидно стоките за нашия регион за боклук, тва е. Друг приятел има Г4 (известен с горящи дъна и дисплеи, моя мина през процедурата) от първите бройки, двусимов произведен за Хонг Конг и няма нито едно оплакване до сега...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
Аксесоари
#27

Информацията е за Asus Zenfone 3 ZE520KL ! Ами един от проблемите е честото рестартиране на телефона от само себе си !Цената към днешна дата е 350 € ,всичко друго дето се предлага под тази цена не се знае как ще е ! И пак повтарям търсете тези дето отзад е отбелязано производство 01/2017 насам ! И накрая разбира се  проблем имат определени бройки което е нормално така,че и тези 2016 производство не всички са с проблемни.Иначе телефона заслужава всеки един лев !!! Аз лично нямам проблем имам го вече 2 месеца.За проба не го използвах много освен за разговори -провеждах някъде по 10 -ина на ден и батерията ми изкара 7 дена

SAMSUNG GT-I9105P Galaxy S II Plus - NFC ( Jelly Bean 4.2.2) + 32GB SanDisk Ultra MicroSDHC™ Class 10 - ex
ASUS Zenfone 2 Laser ZE500KL 16GB - Black ( ANDROID 5.0.2 ) + 64GB SanDisk Ultra MicroSDHC™ - ex
ASUS Zenfone 3 ZE520KL 64GB/4GB RAM Black ( ANDROID N -7 )


Цитирай
#28

Моя pegasus 3 е от септември 2016. Имам втора бобска карта която седи в нокиата. Сега я сложих да видя дали ще имам проблем с мрежа. Веднага си хвана 4Г. В другия слот сложих 64гб карта и ще я понапълня с песни от spotify. Жалко, че външната памет няма опция за шифроване, но ще запаметявам снимките във вътрешната памет.
Забелязвам втори проблем с рома който са сложили китайците. Като задържа хоум бутона не ми отваря гугъл.

Изпратено от моят ASUS_X008 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

(2017-03-14, 21:29:50)eproHD написа:  Информацията е за Asus Zenfone 3 ZE520KL ! Ами един от проблемите е честото рестартиране на телефона от само себе си !Цената към днешна дата е 350 € ,всичко друго дето се предлага под тази цена не се знае как ще е ! И пак повтарям търсете тези дето отзад е отбелязано производство 01/2017 насам ! И накрая разбира се  проблем имат определени бройки което е нормално така,че и тези 2016 производство не всички са с проблемни.Иначе телефона заслужава всеки един лев !!! Аз лично нямам проблем имам го вече 2 месеца.За проба не го използвах много освен за разговори -провеждах някъде по 10 -ина на ден  и батерията ми изкара 7 дена

Телефона верно страхотен но аз имах нещастието да ми се падне кофти бройка която върнах.Гложди ме пак да си го взема но ме е страх да не стане пак греда.Как са бройките от 2017 има ли някакви оплаквания?
Цитирай
#30

Вземай и не му мисли. Аз минах от Lg G3 на ZENFONE  3.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)