Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Цветове на дисплея
#1

Здравейте  Колеги,
предварително се извинявам на модераторите, че публикувам темата за моя проблем тук, сложил съм я и в раздела за модели, но моя модел е HTC One M7 с Android 5.0 и вече е в архива, та може да не го видят тези които могат да ми помогнат.
Тази сутрин след едно почистване от КлийнМастъра на приложения които ми хабят ненужно батерията изведнъж екрана ми се обърна в негатив, тоест всички цветове са ми наобратно - черното е бяло и т.н.
Пробвах с няколко рестартирания, освен при първоначалното появяване на логото на HTC което е както си трябва, то още с началото на зареждането на андроида вече екрана е негативен. Някой има ли представа как и от какво е възникнал проблема и как мога да го разреша, искам като последна стъпка да пробвам възстановяване на фабричните настройки.
Предварително благодаря на отзовалите се.
Аксесоари
#2

Стъпката с хард ресет трябва да ти е първа,а не последна.Рестартите си ги направил вече,така че нямаш много ходове.
#3

Мой познат ми каза, че на АйФоните имат такава настройка в менюто за дисплея, та се предполага, че и при Андроидите е така, ама никъде не намирам такава настройка, само яркост и гасене, заключване и т.н.

Намерих я тази опция, в настройки/ достъпност има цветна инверсия, не знам как обаче сама се е включила и ми е обърнала цветовете. Сега след като я изключих всичко е наред, та се резминах с фабричните възстановки...
#4

Пробвай - "Settings"---> "Accessibility"---> "Color inversion", виж да не е активно.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
#5

Продължаваш да използваш всякакви Clean Master, 360 Seurity и т.н. прочее уникални боклуци и ще видиш още доста изненади. Пробвай и с някой RAM оптимизатор, хубаво да се намеси в работата на телефона, много е забавна гледката...

Извън иронията - трийте глупости като Clean-ове, Security-та, оптимизиратори и всякакви други глупости. Кешовете винаги си имат лимити, и при днешните стандарт на памет, които са най-малко по 16GB вградена (обикновено по 11-12GB потребителска) , и при наличието на слотове (при повечето) за карт памет, за какво тичате след 300-400MB кеш , като той е много полезен - спестява трафик, тъй като кеширва елементи в игри, в сайтове, спестява време за зареждане, време за изтегляне и т.н. Аз кеша съм си го оставил и съм забелязал , че Youtube винаги спира до 300MB кеш и не прави повече, Spotify леко прекалява, но се чисти с един бутон (само неговия).
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)