Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Turbocharger - MOTO
#1

Здравейте,колеги.Може би много от вас са нясно ,че телефона ни поддържа и бързо зареждане с по-специално зарядно от това в комплекта на Мото X Play.Някой дали е използвал такова и има мнение варху него ? Също така ако някои знае откъде можем да си го закупим без доставката да е по-скъпа от продукта може да сподели Smile

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
Аксесоари
#2

@btonevvv, ползвах такова 2-3 пъти. Телефонът при зареждане доста загряваше, така че зарядното си го върнах обратно в кутията и предпочетох да си зареждам устройството с обикновено зарядно. Но ако толкова държиш да го имаш, може да си го поръчаш тук

 
Цитирай
#3

Гледах 2-3 модела куикчарджъри из технотата на Самсунг, Сони, Muvit и Cellularline. Цената е 36-40 лева. Обмислям и аз покупка на такова, но засега се въздържам.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

По-скоро устройството леко загрява, зарядното не съм забелязал. Аз освен оригиналното съм си купил и ползвам и още едно от амазон и нямам никакви проблеми.
https://www.amazon.de/gp/product/B01AG8N...UTF8&psc=1

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#5

A значително по-бързо ли се зарежда телефона ? Друго зарядно на 2А дали няма да върши същата работа като оригиналното на мото

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#6

@btonevvv, да, при това зарядно пълен заряд се достига за 45-90 минути. И друго зарядно ще върши същата работа, като самото зареждане заема повече време.

 
Цитирай
#7

Когато батерията е под някакво ниво, не помня колко, първо зарежда бързо, след това нормално. В сайта на Моторола е описано.

Изпратено от моят XT1092
Цитирай
#8

Взех един турбочарджър на Muvit (36,90 - само адаптора в кутийката) и ми вдигна телефона от 22% на 100 % за 54 минути.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)