Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[XZ] Android 7 Nougat е наличен официално
#1

[Изображение: gsmarena_003.jpg]
   

След като преди два дни Sony Xperia X Performance беше първия телефон на Sony, който получи официално ъпдейт до Android 7.0 Nougat, от днес ъпдейт започна да получава и актуалния флагман на компания Xperia XZ...
 
Прочетете цялата статия -->
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво на Sony!  Buga Отново преди някои други.  Lol


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

Пуснаха го за Мтел

[Изображение: attachment.php?aid=14353]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#4

Най-после и за CE1!

[Изображение: attachment.php?aid=14466]

[Изображение: attachment.php?aid=14467]   [Изображение: attachment.php?aid=14470]


Прикачени файлове Миниатюри
           

#TeamPixel
Цитирай
#5

(2016-12-01, 16:02:56)xn3k написа:  Браво на Sony!  Buga Отново преди някои други.  Lol


  А за нас кога ще има  ?
Цитирай
#6

(2016-12-13, 16:14:25)person написа:    А за нас кога ще има  ?

Тука е раздела за XZ.
За вас никой не може да ти отговори... Още Sony сами не знаят.
Цитирай
#7

Дам, CE1 е освободен. Бях се зарекъл да не обновявам, но снощи не издържах и ъпдейтнах. На първо четене нищо особено. Някои неща са развалили, а други са подобрили, но новостите са 2-3, не повече. Не знам дали си въобразявам, но ми се струва, че живота на батерията рязко е подобрен. Действия, които преди ми отнемаха по 8% от заряда за 1 час, сега вече свалят само с 3%. Някой друг има ли подобно наблюдение?

Иначе впечатлението ми за 1 ден работа е следното:

+ Живота на батерията е подобрен.
+ Мултитаскинг менюто работи добре и е полезно.
+ Новите нотификации.
+ Вградения файлов мениджър вече поддържа функции като инсталиране на апк, преименуване, копиране и преместване. Също така има връзка с иконата "Изтегляния". Вече не ми е нужен външен файлов диспечер.
+ Добавена е опция за блокиране на телефонни номера без да се препращат към пощенска кутия.

- Телефонният указател е тотал щета. Групите се премахнати, списъка с повикванията е прекалено усложнен. Изтриването му изисква 4 клика, а не 2 както досега. Изобщо цялата навигация в менютата е доста неприятна.
- Забелязвам една идея повече лагване отколкото беше при 6-цата.
- Използвани са бета системни приложения (лънчъра и времето) във финален релийз, което за мен е недопустимо.
- Бутона за изчистване на отворените приложения в мултитаскинг менюто е преместен отгоре. Ужасно неудобно е.
- Има нещо сбъркано в темите. При задаване на нов тапет се премахва цветния фон и прозрачния часовник. Остава затъмнена картинка и бял часовник. Нещо като в Андроид 4. Това са много крачки назад.

Засега толкова. Ако забележа нещо ново ще пиша пак.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#8

Split window-а добре ли се държи? Или са решили да го спестят както е при 6.0 за сториджа.
Цитирай
#9

Да и е много полезен.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10


#TeamPixel
Цитирай
#11

Sony пуснаха нов ъпдейт за XZ. Компилацията е с номер 39.2.A.0.361 и все още не е ясно какви са промените.

Този телефон се разцепи от ъпдейти. Само за 2 месеца имаше 4 обновявания.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Сигурността с ниво 1 декември
Цитирай
#13

На Mtel съм и днес го поличх и аз.

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай
#14

Днескa се ъпдейтнa до 39.2.A.0.374
Changes:
Better split-screen experience and better battery life
Latest security patch (1 december)

[Изображение: attachment.php?aid=14832]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#15

И моят вчера се ъпна.
Този сплит скрийн за каво е да дели дисплят на 2, за да се ползват 2 приложения ли?
Цитирай
#16

Точно така.

[Изображение: 6.-Split-Screen.png]
Цитирай
#17

Виж клипа, който съм споделил по-нагоре на 1:37.

#TeamPixel
Цитирай
#18

дойде някакъв ъпдейт 93мб. някой знае ли какво е ново?
Цитирай
#19

Писал съм за този ъпдейт 4 мнения над твоето.

#TeamPixel
Цитирай
#20

Може да пита за днешния ъпдейт, който е 39.2.A.0.386
Цитирай
#21

(2017-01-19, 17:19:03)ddqnov написа:  Може да пита за днешния ъпдейт, който е 39.2.A.0.386

да , за днешния питам.
Цитирай
#22

Сегa видях, че имaло нов ъпдейт. Общо взето сaмо нивото нa aктуaлизaциятa нa зaщитaтa нa aндроид (в Състояние нa телефонa) трябвa дa е януaри 2017 г.

#TeamPixel
Цитирай
#23

Днес дойде и при мен 39.2.A.0.386 (Customized CE1).

[Изображение: attachment.php?aid=15282]   [Изображение: attachment.php?aid=15283]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
Цитирай
#24

Дойде нещо ново. към 250 мегабайта. Инсталирах го. не виждам очевидни разлики.

някой да знае какво е това?
Цитирай
#25

39.2.A.0.417:
Ниво на сигурността 1 февруари 2017 г.
Поправено двукратно натискане за събуждане
Поправени проблеми с Wi-Fi


#TeamPixel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)