Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след ъпдейт към Flyme 5.1.11.0G
#1

Ъпдейтнах към горепосочената версия на Flyme и няколко дни работи перфектно и след това почна да прави номера.Не съм правил хард ресет.Направих клип какво точно прави ,след няколко рестартирвания се оправя и после пак почва.
Клип :
https://youtu.be/zPr_tim_Uqc

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
Аксесоари
#2

Това стоковия флайм ли е ?
Цитирай
#3

Да , изтеглих го от официалния сайт на flyme

Изпратено от моят m1 note с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#4

Пробва ли да върнеш до предходната версия? Ако и там го има проблема значи не е софтуерен.
Цитирай
#5

Как да върна старата версия ?Мислех да правя хард ресет ама ми размазва цветовете и не мога да видя нищо.

Изпратено от моят m1 note с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#6

По същия начин както си сложил новата сваляш от тук http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=6&type=1 версията която искаш.
слагаш я в главната директория и кликаш върху зипа, като избереш клиър дата. И дано всичко е наред. Иначе хард ресет може да направиш като натиснеш и задържиш копчето за включване и за увеличаване на звука едновременно при изключен телефон избираш изчистване на данни.
Предполагам знаеш, че при всичките тези операции ще изгубиш всичко което имаш на устройството, снимки, музика и т.н.
Цитирай
#7

Да знам ,че ще изгубя всички мой файлове.За хард ресета- знам как се прави просто ми излиза размазано и не мога да видя нищо.Коя версия на flyme 5 е най-стабилна в случай ,че стигна до там да тегля на ново ? В сайта на flyme има само flyme 5 няма flyme 4 с който бях преди. Влязох в настройки и от там factory reset и тръгна засега.За всеки случай съм изтеглил flyme 4.5.7l от този сайт : https://forum.meizufans.eu/topic/3156/fl...le-m1-note
Пробвах с flyme 4.5.7l : пак размазва при стартиране и сега стой на логото на flyme.След това рековърито най-накрая тръгна и сложих пак последния Flyme и направих хард ресет след това.Интересното е ,че снимките ми стоят.
Само на мен ли ми се струва , че леко размазано е всичко в последния Flyme ?

Накрая му инсталирах последния flyme и ще го нося във Виваком да го оправят.

Изпратено от моят AX501Q с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#8

Малко развитие по темата ,днес проверих и телефона е с подменен тъч модул и чака решение на застраховател.
http://prikachi.com/images.php?images/356/8987356j.jpg

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#9

Важното е, че се разбра от какво е. Успех и пиши, какво става.
Цитирай
#10

Днес ми се обадиха от сервиза и излъгаха че телефона е отварян и vivacom нищо не ми казаха и се обадих на most computers ,даже ми пратиха снимки и човека който го диагностицирал каза че къде е ровено с макетно ножче и отверка.Намерих тъч и дисплей в България за 60лв.Прилагам и снимките който ми изпратиха : [Изображение: 92e38a1e3db6867f6f95e116bc9a33c5.jpg][Изображение: babf6e6b1a60da101eedf8b0e0f3f941.jpg][Изображение: e751c762e40796cf865503a3f2bef34b.jpg]
[Изображение: 3d164bd55889135f9378786a08ecc21b.jpg]

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#11

Какво ще кажете да се занимавам с кзп или да сменя тъча сам ?

Изпратено от моят AX501Q с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#12

Според мен КЗП.
Цитирай
#13

За 60 лв не ме бърка да си го сменя ама що да е така.Това с кзп според мен може и да продължи дълго и телефона трябва да се държи така както е или греша ?

Изпратено от моят AX501Q с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#14

Тук вече не знам как е, съжалявам.
Цитирай
#15

Днес ходих да си взема умишлено надрания телефон.Онези ме изгледаха и веднага въпроси и глупости ,чак като излязох от магазина ме гледаха пак.Хаквал ли съм го някакви такива ми вика управителя.Интересното е че включих тела и няма да маже на логото ,и си мисля а след малко ще почне ,заредих го ,нагласих си го всичко и работи перфектно.Последно му бях сложил най-стария flyme в сайта - 5.1.5.0G и сега съм с него.Бутали са и него личи си.Няма да го ъпдейтвам работи перфектно само превода е на половина,голяма работа.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#16

(2016-12-18, 16:10:55)birkosv написа:  Днес ходих да си взема умишлено надрания телефон.Онези ме изгледаха и веднага въпроси и глупости ,чак като излязох от магазина ме гледаха пак.Хаквал ли съм го някакви такива ми вика управителя.Интересното е че включих тела и няма да маже на логото ,и си мисля а след малко ще почне ,заредих го ,нагласих си го всичко и работи перфектно.Последно му бях сложил най-стария flyme в сайта - 5.1.5.0G и сега съм с него.Бутали са и него личи си.Няма да го ъпдейтвам работи перфектно само превода е на половина.

Пак почна да прави номера.Днес ми пристигна тъча с дисплея 75 лева с доставката.Смених го и разликата е много голяма.Може да заключите темата.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)