Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K6 мнения?

И аз го инсталирах този ъпдейт (S227). Нивото на звука през bluetooth със сигурност е оправено - с предишните версии, като си пуснех музика през колонката, едва се чуваше, а сега е супер, като от всеки друг телефон Smile Други промени засега не виждам, слвдващите дни ще видим батерията как ще се справи.
Цитирай
Аксесоари

При мене ъпдейта е k33_s223_170801_row

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Това е много странно, защото S223 е от юни, би трябвало да пише K33_S223_170610_ROW_TO_K33_S227_170801_ROW, първото е текущата версия.
Цитирай

K33_S223_170610_ROW беше когато от андроид 6 ъпдейтнах на 7 и месец и нещо след като обнових на 7 дойде този ъпдейт k33_s223_170801_row демек оня ден

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

(2017-08-25, 10:20:44)angell_81 написа:  K33_S223_170610_ROW беше когато от андроид 6 ъпдейтнах на 7 и месец и нещо след като обнових на 7 дойде този ъпдейт k33_s223_170801_row демек оня ден

Интересно, при мен е S227, датата е същата - 01.08.2017. Досега не съм виждал ъпдейт с един и същи номер да идва два пъти, само с различни дати. Прилагам и снимка на екрана. Пусни един screenshot да видим при теб как е.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-08-25, 10:50:21)vmd7 написа:  Интересно, при мен е S227, датата е същата - 01.08.2017. Досега не съм виждал ъпдейт с един и същи номер да идва два пъти, само с различни дати. Прилагам и снимка на екрана. Пусни един screenshot да видим при теб как е.

Явно съм сгрешил в по горния пост вместо 227 съм написал 223. Но пак ми се струва че батерията се изтощава малко по бързо от преди


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Оправиха ли долбито и слабата чуваемост?
Цитирай

Долбито според мен е добре , но се е намалил живота на батерията с една идея .

Xiaomi Mi A3
Цитирай

Батерията в стенд бай е много зле ... НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ!

Xiaomi Mi A3
Цитирай

(2017-09-02, 15:43:19)c0ld написа:  Батерията в стенд бай е много зле ... НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ!
 

Какво ще рече много зле?
Сега видях, че и при мен е дошъл този ъпдейт S227
Не съм го инсталирал още...

Lenovo 536
Цитирай

(2017-09-02, 15:43:19)c0ld написа:  Батерията в стенд бай е много зле ... НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ!
Това след reset ли е така?

 
Цитирай

Ако може опиши как го правиш този ресет и какво му е толкова важното

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Връщане до заводски настройки на телефона. Изчистване системата на телефона на чисто за по-добра функционалност на устройството ти.

 
Цитирай

Е това ще ме върне в първи клас а и мисля че не е нужно след ъпдейт да се връщат заводските настройки,това няма логика според мене

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

След като няма логика за тебе и устройството ти работи без бъгове - просто не го прави.

 
Цитирай

Проблем!
Тази 32ГБ Самсунг дето сложих ми направи номер.
Изведнъж изчезнаха около 600 снимки.
30мин преди това пращах по скайп някои от тях.
Дойде колегата поиска да види някои снимки, отварям иконката с файловете, гледам някои надолу зеленият не се отварят. Викам чакай да рестартирам. Пускам го пак в мемори картата  има 28 снимки.
Някой да знае какво се случи?

Lenovo 536
Цитирай

И при мен е така, но с 64 гига. Чупи ми снимките. Сваляй картата от телефона и с някоя програма ги възстановявай.
Цитирай

В настройките на телефона пише, че съм използвал 2,10 ГБ от SD картара. Съмняваме тези 28 снимки да заемат толкова място. А нямам игри и темата подобни простотии качени. 
Също и няколкото кратки (под и около минута) видеота ги няма.
Нищо не е било в отделни папки, а просто в картата.
От какво се получават тези сривове в паметта?
До сега не ми се е случвало.

Нямам понятие за какви програми става дума.
Това от телефона ли е или от картата?

Lenovo 536
Цитирай

Въпрос към преминалите на android 7: Какви са ви впечатленията след като мина малко време? Струва ли си ъпдейта, или с 6.0 се държи по-добре телефона?
Цитирай

Стой си на 6 защото няма нищо по различно заради което да си го ъпдейтваш!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

С каква версия сте в мимента?
Аз след като нагоре писахте ,че с S227 е много зле батерията в стенбай си седя с S223. Първата на Андроид 7.
Предполагам, че от август до сега са излязли поне 2 нови версии.
Кой с каква е в момента и какви са му отзивите?
Аз от тази съм доволен, просто от време на време телефона ми напомня, че има нова версия.

Lenovo 536
Цитирай

Със s227 батерията не е зле в стенбай.според мене като цяло андроид 7 се отрази зле на батерията или понеже телефона вече е на 1 година се е отразило на батерията де да знам. Просто за разлика от андроид 6 сега телефона е по-зле,много грее и батерията пада повече от преди.баправух хард ресет и пак си е така.това е моето мнение.

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Има нов ъпдейт! Ако някой вече го е инсталирал или ако мисли да го направи да сподели някакви впечатления!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Имам телефона от 5 дни и веднага му направих всички налични ъпдейти, преди да съм пробвал как работи. И сега като провеждам разговор кореспондента ме чува в дънземя. Версията е s231. Как сте се оправили с проблема.
Цитирай

(2017-12-06, 20:21:30)napsi написа:  Имам телефона от 5 дни и веднага му направих всички налични ъпдейти, преди да съм пробвал как работи. И сега като провеждам разговор кореспондента ме чува в дънземя. Версията е s231. Как сте се оправили с проблема.

Не си провел нито един разговор преди ъпдейтите, така ли? Да не би нещо от самия телефон да е проблема?
Аз все още съм си с  S223. Батерията последните 15-тина дни почна да пада с една идея малко по- бързо. Може би от 2-3  приложения които качих... Или от това, че след няколко дена става на 1г от както го купих.
Като цяло съм много доволен!
Като изключим проблема със зарядното ( пречупен кабел)  и фалшивата мемори карта Самсунг  за които съм писал по-горе горе телефона си е много добър.
Понякога бавно ми отваря файловете в картата...

Lenovo 536
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)