Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Версия/регион на устройството
#1

Здравейте! От един сайт намерих 32 ГБ - версии на модела на изгодни цени. Доколкото видях в gsmarena.com имаме няколко разновидности на телефона: American, Asia и Global. За Европа се използва Global. Но също така Asia моделите биха могли да работят при нас, но силата на обхвата няма да бъде същия. Притеснявам се, от този онлайн магазин, дали ще изпратят Global модел. В еконт ще имам 15 минути да го погледна. Според това което видях от нета, моделът Global носи номера LG-H791. Въпросът ми е, знаете ли къде мога да проверя този номер, изписан ли е на кутията, или някъде в настройки/информация се вижда. 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-12-03, 20:54:12)detail написа:  Здравейте! От един сайт намерих 32 ГБ - версии на модела на изгодни цени. Доколкото видях в gsmarena.com имаме няколко разновидности на телефона: American, Asia и Global. За Европа се използва Global. Но също така Asia моделите биха могли да работят при нас, но силата на обхвата няма да бъде същия. Притеснявам се, от този онлайн магазин, дали ще изпратят Global модел. В еконт ще имам 15 минути да го погледна. Според това което видях от нета, моделът Global носи номера LG-H791. Въпросът ми е, знаете ли къде мога да проверя този номер, изписан ли е на кутията, или някъде в настройки/информация се вижда. 
На кутията го има изписан,
http://forums.androidcentral.com/attachm...us-box.jpg
 предполагам че и с някое приложение можеш да си видиш модела/номера.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#3

Идеално. Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)