Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Да. От security-->unknown sources. И съм дал Allow installation of apps from unknown sources.
Цитирай
Аксесоари
#27

Чудна работа тогава братле...търси решение по чужди форуми нещо,че тук са кът тези устройства за сега.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Аз съм от събота с този телефон. Миналата зима имах P1, и много съжълявах че съм го продал. P2 е с дисплей на Samsung, батерията няма как да не се похваля с нея, днес и е трети ден и е на 26%. И доколкото разбрах 7 ще има март месец.

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
#29

И аз го имам от вчера. С цялото ръчкане, настройки и разговори днес батерията му падна до 71 процента от 100 (през нощта го заредих). Не забива, не бави и работи отлично. Качих му последната версия навигация на iGO_NextGen_Israel и работи отлично. Звукът е супер, както и звука при разговори. За сега съм доволен. Smile
Цитирай
#30

(2017-02-10, 23:14:04)gpangelov написа:  И доколкото разбрах 7 ще има март месец.

Когато Lenovo Bulgaria знае повече от Lenovo Official


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#31

Ще има 7 на 99% не се занимавайте с Крис Леново...и той не знае,къде се намира нон стоп.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Е, ще има седминца и за нас.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#33

Здравейте колеги на вашите P2 при усилен звук чувате ли някакво странно хриптене в мелодията когато звучи, не на всяка мелодия.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#34

Не, няма такива проблеми.
Цитирай
#35

При мен го има от време на време само на мелодията на звънене го чувам не знам защо.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#36

може да е от някой от приложенята .. или?
а как се държи самият телефон ще споделите ли?
този месец си подновявам договора и може да го взема от виваком
Цитирай
#37

(2017-03-05, 19:15:50)draven72 написа:  може да е от някой от приложенята .. или?
а как се държи самият телефон ще споделите ли?
този месец си подновявам договора и може да го взема от виваком

100% e  от приложение, ресетнах го и една седмица  никакви проблеми,имах само фейса  сега съм го наблъскал с много програми и в събота пак ми направи номера с мелодията. Иначе е върховен телефон, дисплей, батерия рам процесор абе много съм доволен.

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
#38

Телефона е много добър наистина. Минал съм през много флагмани на Самсунг преди P2 бях със LG V10 е мога да кажа P2 е най добър от всички като се вземе предвид цялостното представяне на тела. Батерия 2 дни със между 14 и 17ч екран и по цял ден на работа съм с много кофти мрежа.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#39

Здравейте, може ли да качите дневни/нощтни снимки и като цяло как се представя камерата? А в клиповете?
Цитирай
#40

Здравейте , предложете някой кейс за леновото / P2 Gold
Цитирай
#41

От вчера и аз съм горд собственик на този прекрасен телефон.Само едно нещо ме дразни....с което и приложение да си заключа телефона след това ми иска да въведа парола въпреки че съм го направил да се отключва с пръстов отпечатък.Когато го заключа от бутона...няма проблем.Има ли някаква настройка която трябва да направя???
Цитирай
#42

Здравейте! Да и моят ми се струва, че леко гърне говорителя, въпреки, че силата не е до края а по срдата...
Забелязали ли сте, че когато вкл зарядното или падне точно на 10% заряда се вкл камерата... Това дане е лепнал някой вирус или вид подслушване нещо?
Цитирай
#43

Честит ви Андроид 7.0 !!! Smile

Lenovo vibe p2
Цитирай
#44

(2017-03-28, 13:28:52)mr.prezident написа:  Честит ви Андроид 7.0 !!! Smile

Мерси, честит да е на всички. В момента го тегля и по-късно ще споделя впечатления. От Lenovo тоя път бързо реагираха, днес го получи един френд на Нот4.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#45

При мен работи 7-та перфектно за сега.
Цитирай
#46
Wink 

Много бавно го тегли,но ще бъда търпелив.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#47

Страхотен е !

Страхотен е !

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
#48

Имам проблем с новия андроид, бая приложения пише, че са спряли.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#49

(2017-03-29, 08:25:24)alonso написа:  Имам проблем с новия андроид, бая приложения пише, че са спряли.

  Привет, в твоя случай ги деинсталирай и инсталирай на ново.
Цитирай
#50

(2017-03-29, 08:37:58)poj160ar написа:    Привет, в твоя случай ги деинсталирай и инсталирай на ново.

Не помага,дори и фабричните крашват,например СМС влизам и гледам съобщенията,но като искам да прочета конкретно крашва.Не съм сигурен дали с  хард резет ще се реши ли проблем и няма да бързам да го правя,но положението не е добре.Същата работа е и с на един приятел Р2-та

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)