Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звука му е брутален. Но не и със стоковите слушалки. Те са само за да има нещо в кутията. Аз ползвам едни на JBL останали ми от един Алкател. С тях моя телефон(Honor 8) свири ужасно. Но той и с други хубави пак така си свири. И в един магазин на Вива, забих моите и пуснах едно такова Леново и направо ми махна главата. И то без еквалайзери и други. Направо ми отвя шапката. Силен и плътен звук. 
Точно за това и планувам да си взема тоя телефон, че моя ме дразни. Именно защото и аз поне едно 2 часа дневно слушам музика и да ми дрънчи на тенекия нещо...а Р2 направо както има един лаф - Кърти мифки.
Цитирай
Аксесоари

@nzim Звукът е много добър. Няма пращене, няма кривене. Силен плътен бас, средните и високите също се чуват много хубаво. Не съм аудиофил и ми е трудно да описвам звук. Зависи и от слушалките, и от файловете - ползвам flac и мп3 с 320 к/бит битрейт. Слушалките са Philips SHL 5500. Първоначално се бях засилил да вземам HTC, но след като преслушах P2 в един магазин, разбрах че това е моя телефон. Препоръчвам ти да го преслушах някъде и ти, преди да купуваш.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте, от 2 дена съм с този телефон и съм много доволен. Искам да попитам дали е нужно да се слагат някакви приложения за батерията или не е хубаво?

Когато го взех(в понеделник към 10 и нещо), беше на 75% и ми издържа до към 22:00 снощи. Зареди се до 100% към 23 и нещо и след това го използвах за една игра към 20-25 минути, и до към 3 през нощта браузвах в нета, след това пуснах музика и заспах, свиреше до сега, и като се събудих беше на 65%, това добре ли е?
Цитирай

Ми добре е. В смисъл за този модел телефон е нормално. Ако беше някой друг, на втория ден щеше да е изревал, че е гладен. Smile Замисли се - за ползване от близо 11 часа батерията е паднала само с 35%. Малко са апаратите, които го могат това. Wink А, от качеството и силата на звука, доволен ли си?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Да, звука е супер, много е силен. От вторник през нощта до снощи направих около 12 часа екран, като почти през целия ден го ползвах, но изтеглих доста приложения и няколко игри, и се чудя дали няма да му стане нещо
Цитирай

Преди 10 минути го махнах от зарядното и сега е на 98%, а бях само в този сайт. Аз ли си въобразявам или батерията пада бързо?!
Цитирай

Нищо му няма. Ако не можеш да изкараш 2 пълни дни, тогава е за безпокойство. Wink

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Никакво безпокойство не е!Това не е лаптоп,въпреки голямата батерия!5,5 екран,4 рам и 8 ядра(плюс АМОЛЕД)!Батерията с тази цел е толкова голяма,за да поддържа чудовищният хардуер, а не за да гледаш 2 дена филми!Недей очаква да играеш или да гледаш в тубата "на корем" 2 дена и да ти останат 30%,няма как да стане.А с малко износване след около 6-8 месеца,може и да не изкарва вече и един ден,това не повод за безпокойство.Просто изключвай периферия,която не ползваш в момента(локация,WiFi,blw, и т.н.) и ще разполагаш с батерия,когато ти е нужна.
Цитирай

А проблем ли е ако примерно е на 60% и го включа в зарядното? Преди бях с Lenovo A6000 и направо беше ад, батерията за 3-4 часа падаше и това ми е първия по-скъп телефон, и затова питам такива "аматьорски" въпроси
Цитирай

Не е проблем, но принципно спазвайте диапазона 35-40% - 100%.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Колеги как се държи батерията след ъпдейта до андроид 7? Чета мнения от някои, че се представял по-добре, от други пък обратното и не знам на кого да вярвам Big Grin
Цитирай

(2017-05-24, 00:14:10)valkov2 написа:  При мен не се наблюдават такива проблеми. Със 7-ца съм.

(2017-06-10, 22:18:25)niksapz написа:  Колеги как се държи батерията след ъпдейта до андроид 7? Чета мнения от някои, че се представял по-добре, от други пък обратното и не знам на кого да вярвам Big Grin

На мен ми се струва,че с включен WiFi  батерията пада чувствително по-бързо от преди,на мобилни няма дерт.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай

Хора, имам проблем. Както си гледах клип в Youtube, изведнъж звука му се намали и когато опитах да го увелича ми изписа, че центъра за известията е спрял и ми се махна тапета, който си бях сложил на екрана. Това се случва само при слушалки, когато сложа буксата и опитам да увелича ми дава тази грешка и екрана става черен за няколко секунди. Някой знае ли какво е това?
Цитирай

ресетвай
Цитирай

Като цяло , от това ,което изчетох за p2 като единствен сигурен недостатък се сочи , работата на камерата на тъмно или на слабо осветено. Някой може ли да сподели , дали телефона има някакви други недостатъци или просто неща ,които го дразнят ?
Цитирай

^ Трудно се намират аксесоари.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

На мен не ми харесва, че е с LED дисплей и сензорни бутони... Ако беше с LCD щях да го взема.
Цитирай

Здравейте,

напоследък имам странен проблем с Viber, когато ми е заключен телефона не получавам съобщения или позвънявания. Дава че съм последно видян еди кога си. Не спирам Wi-Fi или мобилните данни, включени са ми постоянно. За да ме даде онлайн трябва да отключа телефона и да пусна Viber. Чудя се вече какво да го правя, прегледах всички опции дори а Power Manager-a съм му дал Allow Autostart.
Цитирай

Да не му е зададено да се затваря, като угасне телефона

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Все още имам проблем със съобщенията. Не идват докато не пусна приложението. С месинджъра е същото, трябва да отворя приложението и едва тогава ми пристигат съобщенията. Това е откакто ъпдейтнах на 7. Вече прерових всички настройки по няколко пъти и изпробвах какво ли не. Нищо не помага. Wi-Fi и 4G са ми постоянно пуснати. Сестра ми е с друг модел Lenovo, но и при нея след ъпдейта стана същото.
Цитирай

Ще чакате фикс явно...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Привет на всички,някой с подобен проблем,с апаратчето съм от 2 дни,стоков 6.0.1,четох,че има ъпдейт до 7,но...[Изображение: 71bc5b09e3bdbc6485c716d8f7d0170f.jpg]

lenovo_p2
Открих,че и през софтуера на Lenovo резултата е същият.
Цитирай

Пичове и пички имаме си нов ъпдейт на android 7    P2a42_S244_170725_ROW, впечатления не мога да кажа току що го ъпдейтнах телефона...
Цитирай

Какво пише, че променя ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2017-08-15, 15:25:03)valkov2 написа:  Какво пише, че променя ?

Не прочетох, а директно пуснах ъпдейта. След това с антивирусната 360 секюрити почистих по спомен изтри 570мб системни ненужни файлове и сега имам чувството, че стана осезаемо доста по-бърз телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)