Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

А, версията 7.0 ли остана или мина 7.1.1 / 7.1.2 ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

(2017-08-15, 15:37:49)valkov2 написа:  А, версията 7.0 ли остана или мина 7.1.1 / 7.1.2 ?

7.0 си остана, четох из нета сякаш е променил ъпдейта някакъв секюрити пач... Обаче аз толкова и разбирам... Като решиш да ъпдейтваш прочети и сподели какво точно е променил. Ако има значение моето P2 e от виваком купувано
Цитирай

Обнових и аз, към 126 МБ. Ъпдейта е само по сигурността - добавиха се кръпките за сигурност до 01.07.2017г. Предишната версия беше към 01.02.2017г.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Колеги, след доста време откакто излезе 7ма версия препоръчвате ли да минавам към нея или да стоя с 6та?
Мерси
Цитирай

(2017-09-14, 21:19:09)stiki7 написа:  Колеги, след доста време откакто излезе 7ма версия препоръчвате ли да минавам към нея или да стоя с 6та?
Мерси

В момента съм с най-старата версия на Андроид, само заради една Булсатска 4G карта, друго не виждам, сякаш и батерията кара повече ?


Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

HTC One X
Цитирай

Нова версия на 7.0
Цитирай

Корекции по сигурността - актуализирани към 01.11.2017г.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте, от близо 2 години съм с Lenovo Vibe P 1. Батерията му вече не държи и ден при активно използване на телефона (фейсбук и игри от сорта на candy crush), вибрацията изчезна преди месеци, загрява, преди да му сложа Power Clean изключваше, още през първите месеци се появи петно в дясната част на дисплея. Та... след това дълго предисловие, бихте ли ме посъветвали дали да мина на P2 или да се ориентирам към друг телефон. Благодаря за вниманието!
Цитирай

За Р1 нищо не мога да кажа, но Р2 си е доста добра машинка, над нивото на смартфон среден клас с брутална батерия 5100 млА и задоволителен хардуер. Добре се държи със 7.0 и си е доста бърз, е поне за мен.
Цитирай

Привет колеги,забелязвате ли по-бързо разреждане на батерията след въпросния ноемврийски пач,или си въобразявам?

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Нека и аз да напиша нещо за този телефон....

Невероятно добра машина е LENOVO P2.
От една година съм с него и никакви ядове, няма да цикли, батерията все още държи от 4 до 5 дни в зависимост как се използва,  много съм доволен.
Преди имах Lenovo Vibe P1 купен от Технополис и за една година сдаде багажа.....
Тъй като беше в гаранция ми предложиха вариант телефон за същата сума или с доплащане друг телефон.
С малко доплащане си взех LENOVO P2.
Цитирай

Здравейте, и от мен. Да споделя и аз моите впечатления за този телефон. Като хардуер е добро телефонче, като изключим бързото падане заряда на батерията от 100% до 97% за 2-3 часа без да се ползва, след което си държи доволно (2-3дена). Като софтуер съм разочарован. На P2 са орязани доста от функциите с които съм свикнал на VIBE P1. Та се чудя дали да си продавам стария (на 2год.) P1 или не.
Цитирай

Какви функции са орязани ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Ами много ми беше удобно при разговор интелигентното превключване от режим "свободни ръце" в режим "с ръце". Другото е "преобръщане за изключване", плъзгането наляво/надясно върху четеца за пръстовия отпечатък за превключване на задачи. Липсват ми и физическите сензорни бутони.


Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте. Възможно ли е картата памет да стане оновна а вътрешната памет да се вижда като допъ лнително утройство без рут.Сега от настройките на телефона правя мемори картата да е вътрешна но не виждам вътрешната памет на самия телефон.
Цитирай

(2018-02-24, 17:02:27)XperiaM написа:  Здравейте. Възможно ли е картата памет да стане оновна а вътрешната памет да се вижда като допъ лнително утройство без рут.Сега от настройките на телефона правя мемори картата да е вътрешна но не виждам вътрешната памет на самия телефон.

Не разбирам за какво ти е това,но не не може. При андроид 6 и нагоре може картата да стане обща с вътрешната памет ,както е и в твоя случай. Успех ти желая.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

(2018-03-23, 08:11:57)sunmaster написа:  Не разбирам за какво ти е това,но не не може. При андроид 6 и нагоре може картата да стане обща с вътрешната памет ,както е и в твоя случай. Успех ти желая.

  Здравейте. Понеже си взех 128гб.микро сд исках тя да е основна памет за да не прехвърлям кеша или приложенията. Само че като направих мемори картата основна повече не виждах 32та г.на телефона. Както и да е прежалих ги но някои приложения не тръгваха . Например Орукс мапс не виждаше една карта с размер 2гб. Затова върнах старото положение. При това 2гб.карта е на мемори картата и орукса я вижда.Това засега ме устройва.
Цитирай

Здравейте колеги нов съм така че не знам къде точно да попитам искам рутна леново р2 и да сложа 8.1 но незнам как става ако някой може да ме свтне как става всичко това ще съм му благодарен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)