Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo P2

мнение 126 от valkov2

А, версията 7.0 ли остана или мина 7.1.1 / 7.1.2 ?
 Lenovo P2,  Samsung J7 2017, (Motorola X Play).
Цитирай

мнение 127 от wall

(15 Aug 2017, 16:37:49)valkov2 написа: А, версията 7.0 ли остана или мина 7.1.1 / 7.1.2 ?

7.0 си остана, четох из нета сякаш е променил ъпдейта някакъв секюрити пач... Обаче аз толкова и разбирам... Като решиш да ъпдейтваш прочети и сподели какво точно е променил. Ако има значение моето P2 e от виваком купувано
Цитирай

мнение 128 от valkov2

Обнових и аз, към 126 МБ. Ъпдейта е само по сигурността - добавиха се кръпките за сигурност до 01.07.2017г. Предишната версия беше към 01.02.2017г.
Цитирай

мнение 129 от stiki7

Колеги, след доста време откакто излезе 7ма версия препоръчвате ли да минавам към нея или да стоя с 6та?
Мерси
Цитирай

мнение 130 от Stef4osg

(14 Sep 2017, 22:19:09)stiki7 написа: Колеги, след доста време откакто излезе 7ма версия препоръчвате ли да минавам към нея или да стоя с 6та?
Мерси

В момента съм с най-старата версия на Андроид, само заради една Булсатска 4G карта, друго не виждам, сякаш и батерията кара повече ?

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk
HTC One X
Цитирай

мнение 131 от wall

Нова версия на 7.0
Цитирай

мнение 132 от valkov2

Корекции по сигурността - актуализирани към 01.11.2017г.
Цитирай

мнение 133 от sweetstufff

Здравейте, от близо 2 години съм с Lenovo Vibe P 1. Батерията му вече не държи и ден при активно използване на телефона (фейсбук и игри от сорта на candy crush), вибрацията изчезна преди месеци, загрява, преди да му сложа Power Clean изключваше, още през първите месеци се появи петно в дясната част на дисплея. Та... след това дълго предисловие, бихте ли ме посъветвали дали да мина на P2 или да се ориентирам към друг телефон. Благодаря за вниманието!
Цитирай

мнение 134 от wall

За Р1 нищо не мога да кажа, но Р2 си е доста добра машинка, над нивото на смартфон среден клас с брутална батерия 5100 млА и задоволителен хардуер. Добре се държи със 7.0 и си е доста бърз, е поне за мен.
Цитирай

мнение 135 от anko85

Привет колеги,забелязвате ли по-бързо разреждане на батерията след въпросния ноемврийски пач,или си въобразявам?

Цитирай

мнение 136 от Petko5

Здравейте,
Нека и аз да напиша нещо за този телефон....

Невероятно добра машина е LENOVO P2.
От една година съм с него и никакви ядове, няма да цикли, батерията все още държи от 4 до 5 дни в зависимост как се използва,  много съм доволен.
Преди имах Lenovo Vibe P1 купен от Технополис и за една година сдаде багажа.....
Тъй като беше в гаранция ми предложиха вариант телефон за същата сума или с доплащане друг телефон.
С малко доплащане си взех LENOVO P2.
Цитирай

мнение 137 от mar_mil

Здравейте, и от мен. Да споделя и аз моите впечатления за този телефон. Като хардуер е добро телефонче, като изключим бързото падане заряда на батерията от 100% до 97% за 2-3 часа без да се ползва, след което си държи доволно (2-3дена). Като софтуер съм разочарован. На P2 са орязани доста от функциите с които съм свикнал на VIBE P1. Та се чудя дали да си продавам стария (на 2год.) P1 или не.
Цитирай

мнение 138 от valkov2

Какви функции са орязани ?
Цитирай

мнение 139 от mar_mil

Ами много ми беше удобно при разговор интелигентното превключване от режим "свободни ръце" в режим "с ръце". Другото е "преобръщане за изключване", плъзгането наляво/надясно върху четеца за пръстовия отпечатък за превключване на задачи. Липсват ми и физическите сензорни бутони.

Цитирай

мнение 140 от XperiaM

Здравейте. Възможно ли е картата памет да стане оновна а вътрешната памет да се вижда като допъ лнително утройство без рут.Сега от настройките на телефона правя мемори картата да е вътрешна но не виждам вътрешната памет на самия телефон.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD