Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с sony Xperia m4 aqua
#1

Здравейте! Искам да попитам, имам едно Sony Xperia M4 Aqua и се появи проблем.
До вчера вечерта работеше, но тази сутрин кагато реших да видя коклко е часът и не искаше да се включва.
Сложих го на зарядно и пак нищо изобщо, няма признаци на живот.
Може ли да ми дадете съвет?
Цитирай
Аксесоари
#2

@didi8016, като за начало може да се пробва с друго зарядно/кабел. Може просто да не зарежда.

 
Цитирай
#3

Опитай със задържане едновременно на бутона за включване, заедно с бутона за увеличаване на звука.
Трябва да усетиш вибрации, след това го включваш от бутона.
Остави го и на зарядното за повече време.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

Дай го за ремонт. След точно такъв случай след това три пъти ходи в сервиз и три пъти му сменяха дъното и на края ми дадоха М5 . Веднага го продадох. Гола вода и кал по ушите са Сони.....
Цитирай
#5

(2016-12-04, 15:27:10)doctora написа:  Дай го за ремонт. След точно такъв случай след това три пъти ходи в сервиз и три пъти му сменяха дъното и на края ми дадоха М5 . Веднага го продадох. Гола вода и кал по ушите са Сони.....
А защо продаде и М5? И той ли даде дефект?

 
Цитирай
#6

Като отвориш капачето за СД картата, до слота има едно червено копче, дето трябва да го натиснеш с нещо дълго и тънко. Пробвай няколко пъти ако трябва и със задържане и ако няма раздвижване, тичай да се възползваш от гаранцията.
Цитирай
#7

Моят е за трети ремонт в сервиз със същите симптоми и като гледам справката на сервизната поръчка имам нов IMEI, тоест ново дъно. И на мен ми сменят за трети път дъното. Какво трябва да стане, за да ми дадат нов телефон?  Angry За Мтел става въпрос. Rolleyes
Цитирай
#8

На един познат му изгаснал M5, само се рестартира на логото на SONY, нито REPAIR, нито flashtool го спаси - гаранция.

M серията от 2015 еба мамата на марката.

Та, и да ви дадат нов телефон - гледайте да не е SONY, или поне да е от скъпата серия - Z, X.
Цитирай
#9

На моя син м4 аква му го смениха в Булграм миналата седмица с ХА. Телефона е към Мтел.

Samsung a40
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)