Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми при LG G2
#1

Здравейте, имам следния въпрос към собствениците на телефона, тъй като съм пред дилема дали да си го закупя. Какви са шансовете да ми излезе жълто петно на дисплея? Гледам, че има оплаквания точно за този модел, а и че най-често се получава от загряване, а аз ще използвам телефона и за игри (поне 2-3 часа на ден) следователно ще загрява.. Отбелязвам и това, че ще е втора ръка и ще гледам да си купя такъв без петна, а щом телефона е бил без петна 2-3 години би трябвало и при мен да не се появят (просто теория). Няма да имам и гаранция, ако се появят проблеми за това гледам да съм по-внимателен.. Нямам голям бюджет и се спирам на този модел (до 200 лв.), а и честно казано много ми допада, защото за тази цена предлага наиситина добри характеристики, но не съм сигурен дали това е телефона за мен защото възнамерявам да го използвам, а не да ми седи в джоба. Smile


п.п. Ако има и други специфични проблеми за модела споделете ги и тях за да се знае от какво да се внимава при покупка втора ръка.
Аксесоари
#2

Има доста писано по този въпрос в раздела. Ползвай търсачката на форума. Моето мнение е да не си го купуваш,защото има голям риск да се покажат, щом ще го ползваш за игри.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)