Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

Браво.Благодаря и аз мислех така.И при мен не стана с втория ми профил.Явно чакаме нов ъпдейт на Хром.
Цитирай
Аксесоари
Photo 

При опит да направя видео излиза това съобщение. Не мога да записвам видео, някакви идеи от къде може да идва проблема


Прикачени файлове
.png Screenshot_2018-06-05-14-36-25.png Размер: 44.39 KB  Сваляния: 138

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте,искам да попитам защо нямам опция в настройките за да включа сензорът за пръстов отпечатък?Изрових всичките настойки и няма такова чудо,също така погледах в мрежата видеоклипове,къде се намира ,но уви на това място го няма!Благодаря
Цитирай
Video 

Има меню пръстов отпечатък в настройки


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Има ли някой който успешно ползва appMng или подобно приложение, понеже аз не успявам да прехвърля нищо на SD карта. Правя картата интърнал сторидж както иска приложението, показва ми кои са преместваемите приложения и до там, не ми дава опция да го преместя на SDто. Пропускам нещо, някой има ли идея какво?

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Защо имам чувството че след ъпдеит 502 батерията взе много бързо да пада.
Цитирай

Нямам такива проблеми с 502

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-13, 10:02:06)milbor2 написа:  Защо имам чувството че след ъпдеит 502 батерията взе много бързо да пада.

И при мен го има това чувство. Angry
Цитирай

И при мен.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

След factory restore при писане с Huawei swipe една досадна червена дебела черта подчертава всяка дума изписана на Български, понеже прехвърлих на English в language and input. Неразпознава думите и всяка от тях иска да вкара в речник. Някой има ли идея как да изключи този речник. Преди да ресетна пак бях със същите настройки но нямах този проблем.
Пишейки този пост отново всичко е подчертано в червено много е досадно

П.П Реших проблема

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

(2018-09-14, 15:30:47)cinzano написа:  След factory restore при писане с Huawei swipe една досадна червена дебела черта подчертава всяка дума изписана на Български, понеже прехвърлих на English в language and input. Неразпознава думите и всяка от тях иска да вкара в речник. Някой има ли идея как да изключи този речник. Преди да ресетна пак бях със същите настройки но нямах този проблем.
Пишейки този пост отново всичко е подчертано в червено много е досадно

П.П Реших проблема

Браво!
Поне кажи на хората как!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
Photo 

   

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Колеги, след като разглобявах телефона изчезна опцията за отключване с пръстовия отпечатък.
Пробвах factroy data reset и хакчета, които видях в youtube, но без никакъв успех.

Помислих, че явно съм прецакал гнездото на кабела към сензора. Затова си взех нов сензор с кабел, но проблемът остана.
Из нета видя, че и други марки имат този проблем, някой сблъсквал ли се е с проблема и НАЙ-ВЕЧЕ --> РЕШИЛ ЛИ ГО Е ?
Цитирай

Аа имате ли представа защо не мога да изтегля приложението на смарт часовник xiaomi - zeep?
Цитирай

Здравейте,
Изрових P9 lite oт шкафа. Има TWRP инсталиран на него, последно беше с някакъв чист андроид.
Опитах да направя ресет на телефона, изписа encryption unsuccessful и телефона влиза само в recovery.
Пробвах през twrp 3.1.1 формат дата и т.н., но пак до там.

От къде мога да дръпна фирмуер/ром за него и как да го инсталирам, защото през twrp - install zip - дава Invalid zip file format.
Вече два rom-а тествах?

Бих качил и някой къстъм ром, стига всичко да му работи - камера, fingerprint и т.н.

Благодаря предварително !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)