Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

(2017-06-22, 17:50:21)mrasnikavip написа:  Вече се бъркам каква точно цел желаеш да постигнеш.

Целта е да се вижда ясно снимката на този на когото звъня. А не да стои размазана като фон.

The Truth is out there.
Цитирай
Аксесоари

(2017-06-26, 13:59:06)Krisign написа:  Целта е да се вижда ясно снимката на този на когото звъня. А не да стои размазана като фон.

Ясно се вижда само когато те набират теб. Нали виждаш кого набираш за какво ти е ясна снимка? Телефона ще седи на ухото ти.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Оставих си телефона в сервиза на Хуаюеи на Леге 6, но ми прави впечатление, че в протокола пише ще бъде обработен в сервиз сръчко?! някой който е оставял телефона там, обурнал ли е внимание какво му пише на бланката?
Цитирай

Добър е упдейта , направете си фактори ресет след това и няма да мате проблеми ! И аз мразя да ресетвам но ако искам вс да е Ок няма как. Батерията е като че малко по добре или може би без промяна спрямо В160. Вече не лагва телефона (поне за сега де) и е малко по бърз. Аз съм доволен. Ако някой не е доволен да си къпи телефон от по висок ценови клас но и там няма гаранция. Като за телефон само с 2 гб. рам се държи добре . Естествено че с толкова рам като го натовариш започва да се задъхва но няма как. Поздрави !
Цитирай

Нормално ли е от жегата навън батерията да ми пада по бързо?
Цитирай

За студа съм сигурен, че влияе зле на батерията, за жегата не знам. Поне при мен не съм забелязъл подобен ефект в топлото.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз съм чел някъде по интернет за по старите телефони със свалящи се батерии ако не се използва дълго време батерията да се зареди поне на 80% и да се постави в хладилник. Но за жегата не знам нищо и за това питам, че си използвам телефона на слънце и усещам загряване и като чели по-бързо изтощаване.
Цитирай

Вие вече се чудите какви глупости да пишете и се филмирате само.... Big Grin
Цитирай

Хаха,.ми темата "ще има ли ъпдейт до 7 и кое тримесечие от 2017 евентуално ще я пуснат по ОТА" приключи. И сега, когато няма за какво да мрънкат си измислят глупости, а жегата още повече им разклаща мозъците!
Цитирай

Хаха много си оригинален, заглавието включва и дискусия така че не знам на теб какъв точно ти е проблема или просто се чудиш с кого да се заядеш  Smile
Цитирай

Ще се направя, че не съм прочел, това, което си надраскал Wink с умопомрачени от телефоните си индивиди не ми се комуникира!
Цитирай

То нормално в БГ форуми е така ... Питаш като човек нещо което те интересува и от там започват да ти обясняват колко си тъп и се заяждат с теб  Smile не ме учудваш !
Цитирай

Да, жегата влияе на батерията.
Цитирай

Някой да знае дали има опция за задаване на часово време през което телефона да бъде на тих режим или нормален ? ( случва ми се няколко пъти сам да превключва на тих режим )

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

В Настройки има опция "Не безпокойте", погледни там да не е включено нещо.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Нищо не е вкючено там... [attachment=17431] [attachment=17432]

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Някой има ли проблем с HI care?Вчера при проверка за актуализация,се актуализира,но не през гугъл плея,а през приложението...и в момента ми изписва че няма връзка със сървъра...
Цитирай

Същият проблем и при мен

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Колеги някой от вас с същия проблем
Иска парола каквато не съм слагал​[Изображение: d15568230ee7bab22d22d1e307a0717d.jpg][Изображение: 2bc77124323c5da7d758b07c45b29e52.jpg][Изображение: f6c99cfd3fa2f3949ff240b74a8b4eec.jpg][Изображение: 9bde8485ed979940af40bb10360e3475.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, има ли вариант нотификейшън бара, да не може да се използва на локскрийна, че постоянно се включват и изключват неволно всякакви опции..
Цитирай

Има неща за оправяне в новата версия.. Н може да се смени фонт-а при emui 5, ако езика не е английски..

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,отскоро съм собственик на Huawei p9 lite, ъпдейтвах го Android 7 , и питането ми е има ли телефона вградена антивирусна програма,защото си инсталирах от маркета mccafe antivirus,и все се затваря след като а отворя.Мерси предварително!
Цитирай

Има .... [attachment=17630] друг е въпроса дали работи адекватно, поради ред причини.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Някой да има проблем с нотификациите на Скайп след ъпдейта? Нямат нито звук, нито вибрация, нито лед индикация, на заключен екран изобщо не светва. След ъпдейта е направен фактори ресет и е преинсталиран Скайпа. Познавам телефона на изуст и всички настройки и няма оправия. Някой ако има същия проблем или решение, да сподели моля.
Цитирай

Аз имам същия проблем @Джони, не съм правил хард ресет, нито преинсталация на скайп. Предполагам проблема е в скайп. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)