Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

Нямам идея как да си решиш проблема с HI CARE, аз лично съм го деактивирал. В гугъл и ютуб има много инфо и можеш да се обучаваш от там. Ако има нещо, което те интересува и не успяваш да го откриеш в нета, можеш да ми пишеш на лично, ще ти помогна ако мога. Smile
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-18, 22:39:42)DareDevil123 написа:  Нямам идея как да си решиш проблема с HI CARE, аз лично съм го деактивирал. В гугъл и ютуб има много инфо и можеш да се обучаваш от там. Ако има нещо, което те интересува и не успяваш да го откриеш в нета, можеш да ми пишеш на лично, ще ти помогна ако мога. Smile

Много благодаря за отделеното време. Аз също намерих т.н. ръководство за експлоатация в нет-а, така че знам, че мога да се информирам, още повече, че за момента няма да използвам всичките функции на телефона. Но, беше удобно, при нов телефон, ако нещо не знаеш да погледнеш за указания в телефона, а не да търся друго устройство от където да прочета каквото ме интересува. А и не обичам да знам защо нещо се случва Angry Преди бях с простичък LG /май беше LoliPop Android/ и сравнително лесно се справих с него в началото. Сега... е малко по-трудно. Благодаря и за предложението - ако имам нужда от помощ ще питам на лично, да не спамя темата с неориентираността ми Cool
Цитирай

Здравейте ,някой дали е имал проблеми с бързо разреждане на батерията при P9 LITE,вечерта го свалам от зарядно на 100 % спира се интернет и се оставя така,на сутринта батерията е на 60%,изключени са всички приложения при заключване на екрана.Някой дали може да ме хелпне какви други настройки да видя,
Цитирай

Не е нормално. Моя с включен нет и т.н. повече от няколко процента не пада през нощта. Влезни в батерия и виж какво хаби батерията толкова много. Ако не си много на ти, върни фабричните настройки и ще се оправи. Също така има вариант да се спират приложения които не се използват след като заспи телефона.
Цитирай

да играх си снощи малко в настройките уж на батерията изключено е всичко излишно и пак точи здраво,ако не се лъжа преди два-три дни имаше ъпдейт на емиуто с по нова версия и от там тръгнаха нещата според мен,то жена ми го ползва аз иначе съм с P8 LITE И СЪМ МНОГО доволен аз също имах ъпдейт но при мене всичко си е ок даже при включен нет по цял ден във стендбай режим издържа доста време
Цитирай

Щом след ъпдейта е станало, просто нещо се е омазало и трябва да върнеш фабричните настройки и би трябвало да се оправи. Но за такава голяма консумация в менюто с батерията веднага ще излезе откъде идва проблема.
Цитирай

Нужда от съвет ,тела /п9 лайт /не се показва на лаптопа,само се зарежда.ровейки из менюто не открих нищо.някакви идеи!
Цитирай

Настройки - Опции на разработчика - Режим на USB - МТР. Дори да не са точно същите определения на опциите, са подобни.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Намирам юсб тетеринг но не дава да го включа.
Свалих от г.плей юсб драйвер намирам това за което говориш и пак не ще
Цитирай

Здравейте имам проблем който се появява за втори път, използвам браузъра Хром и ми изключва синхронизирането, изписва ми "системното актуализиране под Андроид е изключено" и като го включа нищо не става, а отметката автоматично синхронизиране е неактивна. Къде ли не рових, изтривах и нулирах, само фабрични не съм върнал още.
Цитирай

Хром - настройки - настройки на сайта - синхронизиране на заден пан, там какво е зададено?
Цитирай

Разрешено е синхронизирането на заден план, сега изтрих всичко, отметката за синхронизиране стана активна, ноооо няма резултат, пак никаква синхронизация.
май ще има фабрични.
Цитирай

Предложете стабилно прикожение за прехвърляне на приложения на сд карта. Поръчал съм 64гб и би било добре да я използвам за нещо различно от аудио, снимки и видео

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

AppMgr III
Цитирай

Здравейте,

от два дена  телефона ми започна да фрийзва  или  "забива".
Нищо не  съм инсталирал конкретно  от тогава, че и поне седмица. Има около 4Gb свободни  от вътрешната памет, а RAMа на модела е 3GB ..
Прочетох, че може да е от фейсбук, затова го махнах него и месинджъра временно, но това не помогна - отново засича независимо какво правя в телефона и къде съм  - браузване, писане в фейсбук, търсене в контакт листа, youtube , ровене в  настройки и т.н. Дори забелязвам, че натискайки страничния power бутон са нужни 2 -3 натискания, за да светне екрана.

Все ми се ще да има вариант и начин да се оправи без връщане на заводски настройки....
Имам две банкови приложения, които не зная дали ще мога да регистрирам пак. Не съм бекъпвал телефон до сега и не зная ако се направи бекъп, после върна заводски настройки и възстановя от бекъпа - приложенията които искат някакви регистрации и пароли дали се възстановяват с регистрациите и паролите си?!

Ако имате някакви идеи, моля? Bu
Цитирай

Колеги, след последната актуализация на телефона на жена ми, вътрешната памет рязко намаля......с около гигабайт и нещо. Двамата сме с еднакви телефони аз даже имам повече приложения от нея но свободното място е около 4 гб. Дали нещо при ъпдейта се е омазало? Версията е последната 392. Чудя се дали да върна заводски?......
Цитирай

Как мога да си правя нова папка в която да си слагам приложения, отметки и т.н. Че сега ползвах папката с игрите, ама искам да си направя още няколко.
Цитирай

(2018-01-29, 22:09:32)joro_kem написа:  AppMgr III
Пробвах въпросното приложение, но отново нямам опция да прехвърля приложения на картата. Има ли някаква особеност която пропускам, може би разрешение от настройки на разработчика или нещи друго

(2018-04-14, 07:19:55)vandu написа:  Как мога да си правя нова папка в която да си слагам приложения, отметки и т.н. Че сега ползвах папката с игрите, ама искам да си направя още няколко.

Хващаш една икона, слагаш я върху друга и папката е готова

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте, искам да ви попитам от няколко дена съм в САЩ и телефона ми не работи. Huawei P9 Lite VNS-L21 с андроид 7.0, не ми тръгва нито Българската карта, нито новата Американската. Давах му ръчно, автоматично свързване, но всеки път ми изписва Network registration failed. Сменях APN настройките с различни от интернет и не става и не става. Телефона из Европа работеше без  проблеми. Направих Reset от телефона и пак нищо. Можете ли да ме посъветвате нещо и ако пробвам да го върна към по-стария андроид (6.0) дали би се оправило. Ще ви бъда много благодарен, ако можете да помогнете. Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Здравейте , 
преди няколко дни купих на жената от али-то G9 lite и имам следния проблем: нямам опции за контактите да ги каша на джи мейла и не мога да го вържа към компа с кабела.Пуснах му фзаводски и всичко стана на китайски.Голям зор , докато го обърна пак на бг.Тогава , след заводските изчезна и програмата HISYNC или нещо подобна , която ми трябва , за да го синхронизирам с компа.Дали мога да го префлашна с европейски стоков ром или има някакъв по лесен начин.Видях на бг телефоните , че има опция за синхронизация на контактите.Благодаря предварително.Иначе тел е пушка. 3 гб рам , но китайската версия е със снапдрагон 617 и адрено 405.

HTC DESIRE 2.3.3, S-OFF,Runny Rom 6.1.1 ,Samsung galaxy GT-I 9506, STOCK, 5.0.1
Цитирай

Здравейте . На приложението Huawei health ми дава проблем и не иска ми стартира местоположението . Преди работеше. Постоянно ми дава надпис гоогъл плей Сървис ъпдадейтинг. Някой срещал ли е този проблем

[Изображение: f80750787e0f620792728168b7a47b2f.jpg]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай

(2018-04-16, 17:21:48)kaicata написа:  Здравейте, искам да ви попитам от няколко дена съм в САЩ и телефона ми не работи. Huawei P9 Lite VNS-L21 с андроид 7.0, не ми тръгва нито Българската карта, нито новата Американската. Давах му ръчно, автоматично свързване, но всеки път ми изписва Network registration failed. Сменях APN настройките с различни от интернет и не става и не става. Телефона из Европа работеше без  проблеми. Направих Reset от телефона и пак нищо. Можете ли да ме посъветвате нещо и ако пробвам да го върна към по-стария андроид (6.0) дали би се оправило. Ще ви бъда много благодарен, ако можете да помогнете. Благодаря предварително! Smile

Американците имат някаква раправия с китайците заради huawei. Обвиняват ги че извършват шпионаж чрез тях. И може да са ги спряли на тяхна територия.
Това е самопреположение. 
Цитирай

Mate 8, P9 и P9 plus, ще получат Орео, дали няма да изненадат и още някой..

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

След последният ъпдейт на Chrome,ми изписва да вляза в профила си.На всякаде в тела.и настолния ком.съм с един и същи профил,така синхрон и други си вървят без проблем.Но сега като трябва да вляза в профила си на Chrome ми изписва ,че вече профила ми съществува на това устроиство(телефона) и така не мога да си вляза в профила си на Хром.Иначе съм си в профила Гугъл,гугъл диск,g mail,всичко.Дайте съвет.Профила ми ,мейл и парола е един и същ на всякаде.
Цитирай

(2018-05-19, 09:22:53)bobi700402 написа:  След последният ъпдейт на Chrome,ми изписва да вляза в профила си.На всякаде в тела.и настолния ком.съм с един и същи профил,така синхрон и други си вървят без проблем.Но сега като трябва да вляза в профила си на Chrome ми изписва ,че вече профила ми съществува на това устроиство(телефона) и така не мога да си вляза в профила си на Хром.Иначе съм си в профила Гугъл,гугъл диск,g mail,всичко.Дайте съвет.Профила ми ,мейл и парола е един и същ на всякаде.

Има някакъв бъг! И аз съм по същият начин. Пробвах с вторият си акаунт и изписва че влизам и изведнъж пак ме подканва да вляза? И каквото и да пробвам не влизам в профила си.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)