Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube Gaming App
#1

Здравейте, колеги.
Имам запитване за едно приложение, от PlayStore-а. Казва се Youtube Gaming App. То има опции за LiveStream директно в Youtube и тъй като се занимавам от известно време с vlogging се опитах да го инсталирам на Nexus-a ми, а преди време се опитвах да го инсталирам и на Lenovo P-70, като и в двата случая имаше неуспех, понеже в PlayStore-a излиза съобщение, че въпросното приложения не е разрешено за ползване в моята страна(нещо подобно)
Използвах различни VPN приложения, включително и TunnelBear, за което имаше статия във форума (ако не се лъжа) но не успях и по тези начини. Следвах инструкциите, но не се получи. На Lenovo-то ползвах Emoze, като алтернативно приложение, но на Nexus-a нещо не му харесва, постоянно забива и има някои неща, които ме дразнят, като например, това че LiveStream-а на дисплея на телефона е прекалено зуумиран, въпреки че зуум е настроена на 0. Т.е картината не е в реални мащаби, дори като се гледа и от зрителя.
Та, ако някой може да помогне и да ми каже някакъв начин да се докопам до Youtube Gaming App, ще съм му благодарен.

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш съобщениеSmile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#3

Opera VPN може да отнеме до 1 ден да отчете че си в друг регион
Слагаш го на USA или както е там

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Ако говориш за това приложение >> https://play.google.com/store/apps/detai...ube.gaming

Ето инсталирай го ръчно >> https://drive.google.com/open?id=0Bzy8Kh...TZlQWZCSWs

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Благодаря ви, момчета! Колегата pavlinbanev също ми предостави линк!
Цитирай
#6

приложението за игри Youtube е прекратено поради малък брой потребители
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)