Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung SM - G900F телефона ми блокира.
#1

Здравейте, имам голям проблем, телефона ми блокира. Включвам го, изписва самсунг и до там. Имам много важна информация в телефона и не искам да я загубя. Ако го префлашна ще стане именно това, ако избера опцията wipe data factory reset пак ще загубя всичко. Някакви идеи как да го поправя така, че да си запазя информацията? Благодаря за отделеното време.

Преди 3 месеца го префлашнах, но тогава нямах важна информация. Не смятам, че е нормално да ми "гърми" така.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще му вайпнеш кеша и там друго имаше . Без датата . И как го префлашваш , че му губиш всичко . Инсталираш му нов ром и това е . Без да вайпваш .

Storstark
Цитирай
#3

С Odin, прикачвам файла и го инсталирам. Това, което ми каза, да влезна в менюто и да избера wipe cache partition, след това reboot system now. Така ли?

Направих тази операция, но без успех. Изписва ми самсунг и до там.

Някакви идеи
Цитирай
#4

Това става с jtag или samsungtool директно от паметта ти вади информацията, ако повтарям ако самата памет не е умряла, в такъв случай никой по никакъв начин не може да ти помогне
Цитирай
#5

Като влезеш в рековъри изписва с кой фърмуер си в момента сваляш същия от sammobile и го инсталираш с Один 3.10 без да правиш ресет. Ако запали добре, ако не ... следваш този пост, но ще изгубиш всичко >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1351348

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)