Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отчитане на мобилни данни
#1

Колеги,мисля,че има нужда от такава тема-как отчитаме мобилните данни/ежедневни,седмични или месечни/и трафик,както и проблемите с които се сблъскваме и техните решения.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари
#2

А към кой Оператор си, и с каква машинка ?
Цитирай
#3

То машинката е ясна заради раздела. Към колегата автор на темата, телефона си ги отчита с прилична точност. Не ти ли е достатъчно това?


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#4

Аз съм към Теленор,но въпроса е по принцип и за всички оператори.

(2016-12-08, 21:19:17)alex.stankov написа:  То машинката е ясна заради раздела. Към колегата автор на темата, телефона си ги отчита с прилична точност. Не ти ли е достатъчно това?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Потреблението за деня го отчита,но колко остава до края на отчетния период не ми показва или аз не зная как да го направя.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

Телефона отчита за даден период, можеш да го коригираш спрямо отчетния ти и също да си настроиш аларма примерно при достигане на 90%. Не може да показва, колко остава, но може да ти показва колко си изразходил.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#6

@buci59 Колега, в Мениджър на телефона има подменю за оставащия трафик, разгледай там възможните настройки.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#7

[Изображение: 5f10af293db23609e53d15b774becd9d.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Huh При мен няма опция за калибриране...

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#9

Вашите съвети ги спазвам и го правя.
От тук си задавам месечния лимит-т.е колкото ми е трафика по абонам.план и останалите настройки.
   
проблемът е,че ето тези данни си стоят без да се променят/а ползвам мобилните данни/ откакто съм си купил тлф.
   
Чистих кеша и данните,рестартирах и все тая.На Теленор съм и вчера намерих това и ако проблема не ми се оправи мисля да се възползвам.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#10

Sokkoban е дал много добро решение по-горе Smile В неговия ROM всичко е далеч по-нагодено. 

В моя Мениджър на телефона нещата даже изглеждат още по-критично, а и аз съм с В574:



[Изображение: 8982482A.png]




Няма никакъв показател за общо използвани или общо оставащи гигабайти. Затова използвам друго приложение, едно от многото за броене на данни.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#11

(2016-12-09, 08:53:59)buci59 написа:  Вашите съвети ги спазвам и го правя.
От тук си задавам месечния лимит-т.е колкото ми е трафика по абонам.план и останалите настройки.

Добре ама от къде задаваш отчетния период т.е. да речем от 15,11 до 16,12...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#12

Здравейте.Как мога да нулирам показаните на снимката данни?Вече втори месец се натрупват,но не се нулират при новия отчетен период.


   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#13

От настройките горе вдясно, там си ги и посочил. Когато ти зануляват сметката, тогава ги въвеждай. Иначе няма как да няма разминаване.
Цитирай
#14

Точно затова питам,защото преди да ме занулят имах използвани и отчетени 82 мб,въведох си новия лимит от 3гб,но тези 82 останаха и запоннаха да нарастват.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)